» YAZ OKULU SONRASI DAL SEÇİMİ SONUÇLARI ( II. ÖĞRETİM ) / Adlı haberin detayı . . .
 » YAZ OKULU SONRASI DAL SEÇİMİ SONUÇLARI ( II. ÖĞRETİM ) / Adlı haberin detayı . . .

2017-2018 Eğitim Öğretim yılı güz döneminden itibaren atanacağınız dalı dikkate alarak ders seçimi yapmanız gerekmektedir.

Sonuçlar ile ilgili her türlü konuda Yrd. Doç. Dr. Mehmet ÖZDEMİR ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 
1. Enerji
 
 
 
2. Elektronik
 
 
 
3. Haberleşme
 
Sıra No
No
Adı Soyadı
AGNO
 
No
Adı Soyadı
AGNO
 
No
Adı Soyadı
AGNO
1
15220537
VELİ NAKÇİ
3,64
 
15220545
ENES TÜRKMEN
2,91
 
14220553
MEHMET HUZEYFE ŞAHİN
2,40
2
13220577
ALİ TAŞKEN
3,20
 
15220580
ESRA BAŞ
2,54
 
15220529
BÜLENT TOLGA YILDIZ
2,35
3
15220907
SALİH ONUR
3,08
 
14220534
MUSTAFA KÜRŞAT HUZOĞLU
2,52
 
13220901
M. AYDIN ÇELİKKAYA
2,25
4
15220528
HASAN AÇIKGÖZ
3,02
 
15220551
MUHAMMED ARİF BULUT
2,25
 
13220526
ALİ İMRAN TAŞÇI (*)
1,98
5
14220556
EMİRHAN YILDIRIM
2,93
 
14220538
NİYAZİ BEDRİ PAMUKÇU
2,16
 
14220575
ÖMER BAHADIR YAVUZ (*)
1,92
6
14220543
GÖKSU SAVCI
2,92
 
16220905
MELİH DÜNDAR
2,13
 
15220585
SEDA YALIN
1,91
7
15220508
SEMA YILMAZ
2,86
 
16220597
MAZLUM BAHÇECİ
2,11
 
14220529
ABDULKADİR ÇELİK
1,91
8
15220563
OSMAN YILDIZ
2,83
 
14220562
ALİ BAL
2,08
 
15220543
OĞUZHAN KAK (*)
1,91
9
15220908
MUHAMMED KARAKUŞ
2,80
 
15220532
BURAK ÇELİK
2,08
 
14220539
YUSUF TEKTAŞ (*)
1,90
10
14220523
EMRAH KÖSE
2,73
 
16220908
VEDAT ZENGİN
2,06
 
14220551
SEVİNÇ EMÜL (*)
1,88
11
14220588
MEHMET YILDIRIM
2,68
 
15220578
EMRE ZİYA EFE
2,01
 
16220910
ŞEYHMUS ÇELİK (*)
1,86
12
15220903
METİN ADABAŞ
2,57
 
13220516
ABDULKADİR AKAR
2,01
 
15220524
CEBRAİL ÖZDEMİR
1,84
13
15220514
ŞEYMA GÜVEN
2,51
 
14220586
BAHTINUR KEMAN
1,99
 
15220542
ŞEYMA ŞİMŞEK (*)
1,82
14
16220593
ADEM ERGÜNÖZ
2,39
 
14220589
KADİR TAYFUN AKLİMAN
1,94
 
14220509
EMRE TEKİNEMRE (*)
1,81
15
14220903
ÖMER AKTAŞ
2,39
 
13220572
HÜSEYİN CANPOLAT
1,94
 
03220548
NURULLAH BİNGÖL (*)
1,81
16
15220559
HİLAL BIYIK
2,39
 
15220906
MUSTAFA ENGİN
1,90
 
14220590
Ceren GERGER
Y.O
17
14220533
MUHAMMED İŞLEK
2,37
 
14220572
AYKUT GÜLTEPE
1,88
 
14220576
Aziz KAYRAN
Y.O
18
14220525
ÖZLEM SOYDAN
2,31
 
15220570
MEHMET SAİD TATAR
1,83
 
13220552
Naim SÖNMEZ
Y.O
19
14220544
ABDULLAH KASIM EROĞLU
2,31
 
15220538
ABDULKADİR PEG
1,82
 
14220530
Şevval ENER
Y.O
20
13220532
ENİS AGAH AYDEMİR
2,30
 
16220903
EMRULLAH KAZAK (**)
2,24
 
14220535
Melis ŞEREFOĞLU
Y.O
21
15220527
HAMZA YERKAZAN
2,28
 
15220507
ASLI UÇAR (**)
2,03
 
14220574
Feysel ÖZDEMİR
Y.O
22
15220522
ÖMER BAŞAKLIOĞLU
2,20
 
13220055
SÜMEYYA BULUT (**)
2,03
 
15220555
Hatice KUL
Y.O
23
15220571
MEHMET FATİH YASUL
2,19
 
15220541
B. MİRAY DEMİRBAĞ (**)
2,02
 
15220510
Gökçe ZORLU
Y.O
24
 
 
 
 
 
 
 
 
13220541
Saltık Taha AYIK
Y.O














Y.O: Yaz Okulu











* tercih yapmamış











** Elektronik dalı kontenjanını doldurmak için; (Y.O öncesi tercih yapmayan)/(Y.O sonrası tercih yapan öğrenciler) arasında tercih ve güncel ortalamalarına bakılarak 4 kişi alınmıştır.






Ekleyen: Webadmin 
Eklenme Tarihi :  08.09.2017 16:37:16 
Bu haber 645 kez okundu...