Mezun Ara

* İstediğiniz kritere göre arama yapabilirsiniz. Örn: 1999 yılı mezunlarını görmek için arama kutucuğuna 1999 yazıp "ara" butonunu tıklarsanız 1999 yılı mezunları listelenecektir veya ELAZIĞ da bulunan mezunlar için arama kutucuğuna ELAZIĞ yazmanız yeterlidir.


Tüm Mezunlar Listesi...
Sıra No Mezuniyet Yılı Adı Soyadı Bulunduğu İl Çalıştığı Kurum
 1 1976       FUAT YILDIRMAZ       İSTANBUL     EMEKLİ
 2 1976       ENGİN ÜNLÜ       ELAZIĞ     TEİAŞ
 3 1976       YETKİN TATAR       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 4 1976       FUAT KUTSAL       ANKARA     KARADENİZ HOLDİNG
 5 1976       HÜSEYİN YILDIZHAN       GAZİANTEP     EMEKLİ
 6 1977       ŞABAN GÖKTEPE       KASTAMONU     TEDAŞ
 7 1977       ENVER TÜMEN       KARABÜK     KARABÜK BELEDİYESİ
 8 1977       NUSRET ALTUN       SAKARYA     SAKARYA EDAŞ (EMEKLİ)
 9 1977       MEHMET  ARSLAN       ANKARA     BAŞKENT EDAŞ
 10 1977       ALİ KORKUT       ANKARA     ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU
 11 1977       YUSUF ŞAHBAZ       ANTALYA     AKDENİZ EDAŞ
 12 1977       AHMET RAMADAN ATAKSOY       KUZEY KIBRIS T.C     KIB.TÜRK ELEKTRİK KURUMUNDAN EMEKLİ
 13 1978       AHMET GÖRÜR       ADANA     AMT MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ
 14 1978       ATA  ATASOY       ANKARA     A
 15 1978       RIZA BARUT       ANKARA     TEDAŞ
 16 1978       H.ERTUGRUL  ELÇİOĞLU       İZMİR     EMEKLİ
 17 1978       ALİ EKREM AYDIN       KONYA     EK-SEN ELEKTRİK LTD ŞTİ
 18 1978       AHMET ŞENGÜR       ANKARA     ÖZEL
 19 1978       MEHMET  YEŞİLKAYA       İSTANBUL     ERTKA ELEK.MÜH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 20 1978       ADNAN  TAŞ       ANKARA     İLLER BANKASI GENEL MD. LÜĞÜ
 21 1978       HÜSEYİN OKUMUŞ       BALIKESİR     SET ÇİMENTO
 22 1978       KADİR ÇELİK       ANKARA     SSK
 23 1978       VAROL YAŞAR UĞURLU       İSTANBUL     KARADENİZ HOLDİNG
 24 1978       SEDAT TUNÇER       MUĞLA     IŞIK ELEKTRİK MÜH. LTD. ŞTİ
 25 1978       SALİH ZEKİ  KİRİŞ       İZMİR     EMEKLİ
 26 1979       DURSUN PALAMUT       İZMİR     TEDAŞ
 27 1979       DURMUŞ  ÖZEL       AYDIN     C&N MÜHENDİSLİK
 28 1979       HASAN FARUK  ÇİFTÇİ       ANKARA     KÜLTÜR VE TURİZİM BAKANLIĞI
 29 1979       MEHMET CEBECİ       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 30 1979       HASAN KÜRÜM       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 31 1979       MEHMET GÖKÇE       ADANA     EMEKLİ
 32 1979       MUSTAFA FIRAT       BURSA     DSİ
 33 1979       ŞENER  TUTKULU       KUZEY KIBRIS T.C     TELEKOMÜNİKASYON DAİRESİ
 34 1979       MEHMET YAŞAR ÇERÇİ       BURSA     BURSAGAZ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 35 1979       MUHAMMET ÇOKRAK       ELAZIĞ     TEDAŞ
 36 1979       ABDULLAH DEĞER       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTASİ
 37 1979       MAHMUT NİMET DALKIR       ADANA     TEDAŞ TOSLAR EDAŞ
 38 1979       CAFER SİL       ADANA     BOTAŞ
 39 1980       İBRAHİM AZER       ANKARA     TÜRK TELEKOM AŞ.
 40 1980       ŞABAN ERTABAN       BURSA     PYD(PROJE YAPI DENETİM)
 41 1980       OSMAN SEZAİ ÇEPKEN       İSTANBUL     ESİTAŞ ELEKTRİK SAN.A.Ş.
 42 1980       CENGİZ CİHAN       ADANA     İLLER BANKASI
 43 1980       ŞAHİN YILMAZ       ANKARA     SERBEST MESLEK
 44 1980       YUSUF YILMAZ       KONYA     MEDAŞ
 45 1980       MEHMET GEÇER       ANKARA     ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI ENERJİ İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 46 1980       SALİH KARABACAK       ÇANAKKALE     TKİ/ELİ-ÇLİ
 47 1980       YUSUF ZİYA  KARATAŞ       ADANA     TEDAŞ
 48 1980       ERDOĞAN MURAT       ERZİNCAN     TEDAŞ
 49 1980       SÜLEYMAN SIRRI  YÜCE       ANKARA     DHMİ GEN.MD.LÜĞÜ
 50 1980       YUSUF CİNDİOĞLU       ANKARA     SERBEST MESLEK
 51 1980       HASAN  ERDEM       ANTALYA     KÖYE YÖNELİK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
 52 1980       OSMAN BİRAND       KUZEY KIBRIS T.C     GÜZELYURT TELEFON DAİRESİ
 53 1980       HALİL ALIŞ       ANKARA     TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ
 54 1980       MUSTAFA ÖZBEY       ANKARA     GÜÇAR İNŞ.AŞ
 55 1981       HALUK VEDAT  PAYAS       ANKARA     DENETİM KURULUŞU EĞİTİM KURULUŞU
 56 1981       HAMZA ÜSTÜN       TRABZON     TEDAŞ
 57 1981       KAMİL PINAR       İZMİR     TÜRK TELEKOM
 58 1981       RAŞİT İŞ       ANKARA     ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş
 59 1982       MUSTAFA SABAN       TEKİRDAĞ     SERBEST
 60 1982       YENAL DİNCER       ADANA     EMTA INŞAAT A.Ş.
 61 1982       ADNAN YANCI       İZMİR     ENERJİ ELEKTRİK MÜH.
 62 1982       SITKI ÇOLAK       KIRŞEHİR     M.E.D.A.Ş
 63 1982       ŞENGÜL KABASAKAL       ADANA     ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 64 1982       TANDOĞAN ARIBAŞ       ANTALYA     EMEKLİ
 65 1982       ABDULHALİM SİNCAR       BATMAN     D.S.İ
 66 1982       OSMAN AVCI       ANKARA     TEDAŞ
 67 1982       SELAHATİN  KAYA       ELAZIĞ     TEDAŞ
 68 1982       AHMET ÇAKIR       ANTALYA     TEDAŞ
 69 1982       PAŞA  ÇALI       BURDUR     TEDAŞ
 70 1982       İSMAİL HAKKI BOZKURT       KAYSERİ     TMO
 71 1982       FARUK TOR       MERSİN     SERBEST
 72 1982       METİN DEMİRDAĞ       İZMİR     GEDİZ ELEKTRİK
 73 1982       MUHAMMET DUMAN       MERSİN     COCA-COLA İÇECEK A.Ş.
 74 1983       ATİLA YUKSEK       RUSYA     ENKA INSAAT
 75 1983       FIRAT DOĞAN       ANKARA     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 76 1983       ŞEVKET  ŞENEREN       ANKARA     EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 77 1983       ENİS ÇELİK       MERSİN     PETROL SEKTÖRÜ
 78 1983       İSMAİL ERMİŞ       ANKARA     TÜRKİYE PETROLLERİ A.O.
 79 1983       ALİ OSMAN SADE       MERSİN     MERSİN LİMANI
 80 1983       İSMAİL HAKKI KURT       MERSİN     ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
 81 1983       ERDOĞAN  DÖNMEZ       ANKARA     SETMAŞ A.Ş.
 82 1983       KERİM ASLANTÜRK       AYDIN     TEDAŞ
 83 1983       MAHMUT GENÇ       KONYA     İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ
 84 1983       SERDAR ATAYETER       ANKARA     BSTB
 85 1983       KAZIM CANKURT       HATAY     BOTAŞ DÖRTYOL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 86 1983       BASRİ VARLI       İSTANBUL     SERBEST
 87 1983       NURETTİN  TERZİOĞLU       İZMİR     IEP ENERJİ PETROL ENSTİTÜSÜ
 88 1983       SERVET BAHADIR       TRABZON     TSE KOCAELİ ÜRÜN BELGELENDİRME MÜDÜRLÜĞÜ
 89 1984       MURAT GÜNEY       BURSA     ZORLU HOLDİNG
 90 1984       TÜRKMEN KALKAN       BURSA     DUMLUPINARÜNİVERSİTESİ
 91 1984       MEHMET  EMİR       ELAZIĞ     TEİAŞ
 92 1984       VEDAT GÜN       ANKARA     ETKB-EİGM
 93 1984       OSMAN ULUSOY       KONYA     OMSAN MÜH. LTD.ŞTİ.
 94 1984       AHMET ŞAFAK       ANTALYA     İLLER BANKASI
 95 1984       SELAMİ YALÇIN       ELAZIĞ     FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 96 1984       CEMAL AKSOY       İSTANBUL     YAPI DENETİM İSTİHDAM DANIŞMANLIK
 97 1984       MEHMET ARİF  TUNOĞLU       ANKARA     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 98 1984       KUBİLAY  ŞAHİN       ANKARA     SERBEST
 99 1984       ERHAN AKIN       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 100 1984       VELİ YILDIRIM       ANKARA     M.S.B.
 101 1984       HÜSEYİN SEDAT  AKDEMİR       GAZİANTEP     TÜRK TELEKOM
 102 1984       İRFAN TETİK       KARADENİZ EREĞLİ     ERDEMİR
 103 1984       MUHAMMET  TOKLU       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 104 1984       ÖNDER PİYADE       ANKARA     EUAS
 105 1985       MUHARREM  ÇOBANKENT       YALOVA     TEDAŞ
 106 1985       TAŞKIN YILDIZ       BALIKESİR     TEDAŞ
 107 1985       TAMER MİREL       ADANA     VODAFONE
 108 1985       YUSUF YILDIRIM       ANKARA     TRT ANKARA RADYOSU
 109 1985       SERPİL (DOKUYUCU) AKIN       ANKARA     BAŞKENT EDAŞ
 110 1985       HABİP SARI       ANKARA     T.C. ENERJİ BAKANLIĞI YENİLENEBİLİR ENERJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 111 1985       ALİ ÇETİN BIÇAK       İSTANBUL     EPP-EMLAK PAZ.İNŞ.PR.YÖN.VE TİC.AŞ
 112 1985       İLHAN AYDOĞAN       ADANA     ALP TRANSFORMATÖR
 113 1985       FATMA GÜLTURAN       ANKARA     IC İÇTAŞ İNŞAAT VE TİC. A.Ş.
 114 1985       YASİN TAŞEL       BURSA     FİNAL DERGİSİ DERSHANESİ
 115 1985       ERHAN BAYKARA       SAMSUN     BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 116 1985       MESUT MARAŞLIOĞLU       ADANA     SGK
 117 1985       BÜNYAMİN SAĞLAM       K.MARAŞ     DEVLET SU İŞLERİ
 118 1985       FİKRET BAYKAN       ADANA     BAYKANLAR DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.
 119 1985       İLKİN GÜNAYDIN(AKKUM)       AYDIN     AYDIN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
 120 1985       NECATİ DUK       İSTANBUL     APC BY SCHNEİDER ELECTRİC
 121 1985       SAİT KOPAR       K.MARAŞ     TEKSTİL
 122 1985       SAADETDİN HERDEM       KONYA     SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
 123 1985       MEHMET POYRAZ       İSTANBUL     İHLAS HOLDİNG
 124 1985       ERDAL DURMUŞ       ERZURUM     METEOROLOJİ
 125 1985       YAKUP DEMIR       ELAZI?     FIRAT ÜNYVERSYTESY MÜH. FAK.
 126 1985       ÜMİT ŞENOL       ELAZIĞ     SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ
 127 1985       KEMAL ÖZBEK       ÇANKIRI     BAŞKENT EDAŞ
 128 1985       SEÇİLAY ORAL (AYDOĞAN)       BALIKESİR     TEDAŞ
 129 1985       GÜNER MERDAN       ISPARTA     TÜRK TELEKOM A.Ş
 130 1985       RABİA SÜSLEN (TOKA)       MERSİN     ATATÜRK EML
 131 1985       MURAT HARDALAÇ       İZMİR     PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş
 132 1985       NEJAT SELİM ŞEKERDAĞ       ELAZIĞ     TÜRK TELEKOM ELAZIĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ
 133 1985       METİN KAYIŞ       BURSA     TUNLAR GYO A.Ş.
 134 1985       BEDRAN SUVAR  ARSERİM       ŞANLIURFA     DSİ 15. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 135 1985       AHMET  GÜL       ELAZIĞ     TÜRK TELEKOM
 136 1986       AHMET UĞUR       ISPARTA     S.D. ÜNİVERSİTESİ
 137 1986       SAİT ALAGÖZ       K.MARAŞ     TÜRK TELEKOM A.Ş
 138 1986       MEHMET AKTAŞ       ELAZIĞ     FIRAT EDAŞ
 139 1986       MUSTAFA KAYLI       İZMİR     BİRIŞIK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.
 140 1986       CERCİS ÜMİT YOLOZANGİL       İSTANBUL     SSK İNŞAAT EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
 141 1986       MEHMET NURİ ÇİFLİKLİ       MERSİN     İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
 142 1986       EYÜP KILIÇ       ADANA     ENERJİ BAKANLIĞI
 143 1986       ŞENOL DÖNMEZ       ANKARA     SAĞLIK BAKANLIĞI
 144 1986       NEŞET DEMİRBAĞ       KONYA     MEDAŞ
 145 1986       GÖKHAN GÖKCE       ADANA     EİEİ
 146 1986       NACİ VAROL       ANTALYA     ROLVA COMPUTER SYSTEMS
 147 1986       SEDAT SÜNTER       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAK.
 148 1986       CANER AKBAY       İSTANBUL     FIRAT PLASTİK
 149 1986       RESUL  ÇELİK       ELAZIĞ     TEİAŞ
 150 1986       OSMAN KAHVECİOĞLU       MERSİN     SERBEST
 151 1986       AYHAN  AYGÜL       ADIYAMAN     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 152 1986       ÖMER SAMİ YAPICI       ANKARA     ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
 153 1986       AYHAN AYDOĞAN       ADANA     ALP MÜH.ELK.TRANS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
 154 1986       SELÇUK ÇELİK       ANKARA     İLLER BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 155 1986       ZÜLFÜ YİRMİİKİ       AFGANİSTAN     VİZYON ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 156 1986       Ş.İSMAİL TOPÇUOĞLU       KIRŞEHİR     ÇEMAŞ DÖKÜM SAN.A.Ş.
 157 1986       AYHAN AYGÜL       ADIYAMAN     İL ÖZEL İDARESİ
 158 1986       SİNAN KARAYEL       İZMİR     KARAYEL MÜH. LTD. ŞTİ.
 159 1986       ABDULLAH  DAŞDEMİR       ÇORUM     HİTİT ÜNİVERSİTESİ
 160 1986       KEMAL ARICAN       MALATYA     TEİAŞ
 161 1986       ZEKİ MEHMET GÜL       ANKARA     İLLER BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 162 1986       AYHAN AYGÜL       ADIYAMAN     BAYINDIRLIK VE İSKAN MÜDÜRLÜĞÜ
 163 1986       HASAN YAŞAR       ANKARA     SGK
 164 1986       HASİP ERDİN       İZMİR     ARTI ELEKTRİK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.
 165 1986       HIDIR AYYILDIZ       BURSA     YLLER BANKASI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜ?Ü
 166 1986       ŞENOL DÖNMEZ       ANKARA     SAĞLIK BAKANLIĞI
 167 1986       YAHYA SANCAK       BURSA     EÜAŞ
 168 1986       AHMET BULUT       ANKARA     SGK
 169 1986       HİLMİ YILDIRIM       ANKARA     ŞA-RA ENERJİ A.Ş.
 170 1986       ALİ RIZA KAÇMAZ       TOKAT     TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT
 171 1986       AHMET RECEP YİĞİTER       İSTANBUL     TÜRK TELEKOM
 172 1986       MEHMET MAZI       ADANA     İL ÇEVRE ORMAN
 173 1986       NİZAMETTİN TAYLAN ALKAN       BURSA     ALKAN MÜH.LTD.ŞTİ
 174 1986       MÜJGAN  KARAGÖZ KEPÇEOĞLU       İSTANBUL     ÖZEL ŞİRKET
 175 1986       MEHMET HANİFİ YILMAZ       ANTALYA     SAĞLIK BAKANLIĞI
 176 1986       FAHRİ KURTULMUŞ       GİRESUN     ŞULE MÜHENDİSLİK
 177 1986       NAŞİDE SARIOĞLU       KAYSERİ     İLLER BANKASI 9.BÖLGE MÜD.
 178 1986       BİROL  GÖKER       ADANA     MSB.İNŞ.EML.NATO ENF.BLG.BAŞ.
 179 1986       RECEP BAY       TOKAT     OPTİMUM MÜHENDİSLİK
 180 1986       AHMET EKİCİ       ANKARA     ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
 181 1987       NİZAMETTİN TAYLAN ALKAN       BURSA     SERBEST
 182 1987       GÖKHAN KADİR GÖKÇE       ANKARA     EİE GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 183 1987       SAİT  ÖZ       GAZİANTEP     İLLER BANKASI 10.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 184 1987       NEVZAT KOÇAK       ÇUM     HİTİT ÜNİVERSİTESİ
 185 1987       SALİH İNCESU       ERZURUM     İLLER BANKASI / ERZURUM
 186 1987       REŞİT ÖZTÜRK       MUĞLA     SAĞLIK BAKANLIĞI
 187 1987       MÜMTAZ  CEBECİ       ALMANYA     ETAPTECH GMBH
 188 1987       ABDULLAH ULUĞ       KIRIKKALE     GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ
 189 1987       MUHİTTİN KOCAARIK       ANKARA     ARMİN ELEKTRİK A.Ş
 190 1987       FERHAT SAVTEKİN       SUUDİ ARABİSTAN     SOHAIL SAMI HEFZI CONSULTANT OFFICE
 191 1987       REMZİ KARAKAŞ       BURSA     SERBEST
 192 1987       BÜNYAMİN KOÇAK       ELAZIĞ     DSİ
 193 1987       BETÜL  YILDIRIM (IŞIK)       MALATYA     ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
 194 1987       ORHAN COŞKUN       İSTANBUL     COTEST LTD.ŞTİ.
 195 1987       IŞIK  ÖZDENİZ       İSTANBUL     SERBEST
 196 1987       MEHMET KÖKSAL       ANKARA     İLLER BANKASI GN. MD.
 197 1987       BATTAL METİN       ANKARA     SERBEST
 198 1987       MURAT AKIŞ       ANKARA     TÜRK TELEKOM A.Ş.GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 199 1987       REFİK GÜLER       ANKARA     RG İNŞ ENERJI LTD.ŞTİ.
 200 1987       CENGİZ DOĞAN       ANKARA     AYEN ENERJİ
 201 1987       OKAN ÇAKIR       ANKARA     OSTEK ELK.OTOMASYON LTD.ŞTİ
 202 1987       CELİL ÇAĞLAR       SAMSUN     MEB
 203 1987       ÖMER KIZTANIR       KOCAELİ     MEB
 204 1987       ABDULLAH GÜRCÜ       ANKARA     UBM-KOLTEK-PETA ORTAKLIĞI
 205 1987       ESENGÜL GÜRTÜRK       ELAZIG     MILLI EGITIM MÜDÜRLÜGÜ
 206 1987       AYDIN AKIN       İZMİR     DENİZCİLİK MÜSTEŞARLIĞI İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 207 1987       HAYATİ  GÜNDÜZ       ANKARA     TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 208 1987       AHMET UÇAR       GAZİANTEP     GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
 209 1987       İHSAN AYGÜN       ANKARA     MSB
 210 1987       DAVUT BİRCAN       İZMİR     İLLER BANKASI 3. BÖLGE MÜD.
 211 1987       AHMET SÜER       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
 212 1987       MEVLÜT  GÜNDOĞDU       MALATYA     BAYINDIRLIK VE İSKAN MÜDÜRLÜĞÜ
 213 1987       CELİL  EKER       İSTANBUL     SSK İNŞAAT EMLAK SİGORTA MÜD.
 214 1987       HÜLYA SOYLU (YALMAN)        ANKARA     ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
 215 1987       FEYZİ GÜL       ADIYAMAN     TÜRK TELEKOM
 216 1987       KERİM UNCU       KASTAMONU     TEİAŞ
 217 1988       VELİ GÖKSU       BURSA     SERBEST
 218 1988       MAHMUT ATALAY       ANKARA     GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 219 1988       MUSA HUZ       DÜZCE     DİVAPAN A.Ş
 220 1988       FEVZİ GÜNDÜZ       ŞANLIURFA     MAN BÖLGE MÜD.
 221 1988       ÖZGÜR  BOSTANCIOĞLU       İZMİR     İZMİR İL ÖZEL İDARESİ
 222 1988       İBRAHİM  GENÇOĞLU       İZMİR     GLM MÜHENDİSLİK A.Ş.
 223 1988       ALPER SOYLU       ANKARA     -
 224 1988       FATİH ŞAHİN       BURSA     SERBEST
 225 1988       SERVET  BAŞDA       ESKİŞEHİR     ESKİŞEHİR TEKNOLOJİ MÜHENDİLİK LTD ŞTİ
 226 1988       SADETTİN ARIBENİZ       NEVŞEHİR     İL ÖZEL İDARESİ
 227 1988       İLHAMİ HAVABULUT       ANTALYA     ÖZEL
 228 1988       ŞAHABETTİN HAYTA       İSTANBUL     DOLUNAY ELEKTRİK MÜH.LTD ŞTİ
 229 1988       H.İBRAHİM KARAYÜKSEL       İZMİR     REMİVAC
 230 1988       CAN ONER       KANADA     HYDROONE-OTTAWA
 231 1988       SELİM BİÇER       ZONGULDAK     TÜRK TELEKOM
 232 1988       İZZETTİN  DOĞAN       ERZURUM     TÜRK TELEKOMÜNİKASYON AŞ
 233 1988       AHMET GÜNEY       ERZURUM     ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
 234 1988       SERPİL GÜVEN TURFANDA       MALATYA     MALATYA İLÖZEL İDARE GENEL SEKR.
 235 1988       SÜLEYMAN BALKAN       VAN     YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 236 1988       HASAN  BAŞDAŞ       ADANA     SERBEST
 237 1988       AHMET DEMİR       SAMSUN     SGK
 238 1988       SELAHATTİN ERDEM       ELAZIĞ     F.Ü.YAPI İŞL.TEK.DA.BŞK.-EMEKLİ
 239 1988       FİKRİYE YAMAN       ----     İLLER BANKASİ
 240 1988       ALİ MADENCİ       BOLU     İL ÇEVRE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
 241 1988       ALPASLAN ÇETİN       KONYA     ÖZEL
 242 1988       MUSTAFA  ÇARIKÇI       MALATYA     BAYINDIRLIK VE İSKAN MÜDÜRLÜĞÜ
 243 1988       NOYAN SEVİM       İSTANBUL     PROJE TASARİM BUROSU
 244 1988       DOĞAN ÇOKRAK       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 245 1988       İBRAHİM ATA       NİĞDE     MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
 246 1989       BÜLENT FAZIL ÜNAL       BURDUR     E.Ü.A.Ş
 247 1989       NECDET  GÖRÜR       ELAZIĞ     TEDAŞ
 248 1989       HALUK ÖZER       ANKARA     DHMİ
 249 1989       HASAN ALİ ÇEVİK       ZONGULDAK     TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU
 250 1989       AHMET SARAÇ       ELAZIĞ     TEİAŞ 13.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ
 251 1989       ALİ ERPENÇE       ANKARA     TÜRK TELEKOM
 252 1989       HANİFİ GÜLDEMİR       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 253 1989       FIRAT DURMUŞ       ANKARA     TEİAŞ
 254 1989       CUMA DEMİR       ANKARA     SERBEST
 255 1989       VEHBI  ATES       ANKARA     TÜRK TELEKOM
 256 1989       NECATİ SALMAN       ELAZIĞ     TÜRK TELEKOM
 257 1989       VEYSİ EKEN       ANKARA     SERBEST
 258 1989       UĞUR AYDIN       YALOVA     SERBES
 259 1989       EROL YELEKİN       ANKARA     TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş
 260 1989       RAMAZAN KARAASLAN       İSTANBUL     İBB İSKİ
 261 1989       YÜKSEL  ŞAHİNKAYA       SAMSUN     TÜRK TELEKOM
 262 1989       MUNİSE YEŞİL HAMAMCIOĞLU       MERSİN     TEDAŞ
 263 1989       ADEM KILIÇ       ANKARA     SGK
 264 1989       MEHMET SIRAÇ IŞIKHAN       MARDİN     BAYINDIRLIK VE İSKAN MÜDÜRLÜĞÜ
 265 1989       BEDREDDİN YILDIZ       KOCAELİ     SERBEST
 266 1990       MURAT AKÇİN       ANKARA     T.C. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI YENİLENEBİLİR ENERJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 267 1990       SERDAR YARARBAŞ       KAYSERİ     K.C.E.T.A.Ş.
 268 1990       GÜLHAN GÜRLER       İZMİR     ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
 269 1990        NURETTİN ÇETİNKAYA       KANADA     KARBİDEST
 270 1990       FATMA  YÜNGÜL ASLAN       ANKARA     ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
 271 1990       MUSA ZENGİN       ELAZIĞ     SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
 272 1990       SERDAR YARARBAŞ       KAYSERİ     KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK T.A.Ş.
 273 1990       SEZGİN YAVUZ       SAMSUN     TÜRK TELEKOM
 274 1990       KADIM UYGUR       İSTANBUL     ÖZEL
 275 1990       NECDET GÜRLER       ADIYAMAN     ÖZEL SEKTÖR
 276 1990       BEDRETTİN  AY       BATMAN     TÜRK TELEKOM
 277 1990       TURGAY ATILGAN       ANKARA     TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
 278 1990       GÜNDÜZ AKYÜZ       ADIYAMAN     TÜRK TELEKOM
 279 1990       NEJDET GÜRLER       ADIYAMAN     ÖZEL SEKTÖR-SANKO
 280 1990       ABDÜSSELAM  KILIÇ       VAN     TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş
 281 1990       ORHAN TAŞAR       İSTANBUL     OPAŞ
 282 1990       SELÇUK YILDIRIM       SİİRT     SİİRT ÜNİVERSİTESİ
 283 1990       YILMAZ  KOYUNCU       MERSİN     MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜD.
 284 1990       ŞENEL BEBEK       ELAZIĞ     ERZURUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
 285 1990       ABDULLAH ÇELİK       DİYARBAKIR     TRT
 286 1990       AHMET AYDIN       HATAY     İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
 287 1990       SUNA BATAK ERZURUMLU       ANTALYA     ÖZEL
 288 1990       HÜLYA  ÇELİK İLASLAN        MALATYA     ORGANİZA SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 289 1990       HASAN TOPRAK       SAMSUN     BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 290 1990       REŞİT DOĞAN       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 291 1990       ÖMER FARUK GÜNGÖRDÜ       İSTANBUL     BAŞBAKANLIK HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI
 292 1990       BÜLENT ŞEN       İSTANBUL     IP GDFSUEZ İZGAZ
 293 1990       SEDAT SÜMBÜL       MERSİN     SERBEST
 294 1990       AHMET CABRI       İSTANBUL     ÖZEL
 295 1990       SELÇUK YILDIRIM       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 296 1990       DOGAN YENIOCAK       HATAY     ÖZEL
 297 1990       İBRAHİM KUŞ       NİĞDE     NİĞDE VALİLİĞİ
 298 1990       MEHMET KAMURAN TÜRKER       MALATYA     MAKSAN A.Ş. TRANSFMATÖR FABRİKASI
 299 1990       IBRAHIM HALIL KARAYILDIRIM       SANLIURFA     TÜRK TELEKOM
 300 1990       SULEYMAN KARAPINAR       BURSA     SM
 301 1990       ABDULKADİR YALÇIN       ADANA     TEİAŞ
 302 1990       CANAN POLAT KAVGACI       ANKARA     YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 303 1990       MEHMET MEKKİ POLAT       AYDIN     DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 304 1991       CENGİZ TEZCAN       ANKARA     MAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
 305 1991       HACI ÇİNİK       DİYARBAKIR     EÜAŞ KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 306 1991       MEHMET CEM ŞENGÖZ       ANTALYA     AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
 307 1991       İSMAİL  KARAHAN       ESKİŞEHİR     ESGAZ A.Ş ESKİŞEHİR DOĞAL GAZ A.Ş
 308 1991       ALİ GEZER       AYDIN     SERBEST
 309 1991       GÜLAY (SARICI) TÜRKOĞLU       ANKARA     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 310 1991       SELÇUK SERTKAYA       ELAZIĞ     TÜRKTELEKOM A.S
 311 1991       YAKUP YILDIZ       KIRIKKALE     SİİRT ÜNİVERSİTESİ ERUH MYO
 312 1991       KADİR YİĞİT       OSMANİYE     ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
 313 1991       ZÜBEYİR HAKAN İPEKÇİ       HATAY     İL MİLLİ EĞİTİM MÜD.
 314 1991       ENVER KIZILASLAN       ELAZIĞ     F.Ü.S.D.KEBAN MYO
 315 1991       MUZAFFER ÇELİK       KONYA     ETİ ALUMİNYUM A.Ş.
 316 1991       LEVENT ÇELİK       İSTANBUL     STAMBU-LEVENT ELEKTRİK A.Ş
 317 1991       KENADİN KÖPRÜCÜ       ADANA     YÜKSEL PROJE
 318 1991       ÖMER GÜÇLÜ       ANKARA     LUMİCRO ELEKTRİK
 319 1991       GÖKHAN YILDIRIM       İSTABUL     İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
 320 1991       HASAN EKİCİ       ANTALYA     PEMA MADEN A.Ş.
 321 1991       HAKAN ÇOBAN       TOKAT     GOP ÜNİVERSİTESİ
 322 1991       MESUT  AKGUS       MUĞLA     EGEM YAPİ DENETİM
 323 1991       ZEKİ OMAÇ       TUNCELİ     TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ MÜH. FAK.
 324 1991       LEVENT UĞUR YİĞİTER       AYDIN     MENDERES EDAŞ
 325 1991       MURAT ULUDAĞ       KONYA     KULU ELEK. İNŞ. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
 326 1991       İBRAHİM KAMALAK       K.MARAŞ     USPAR TEKSTİL A.Ş.
 327 1992       COŞKUN  AŞIK       MERSİN     MAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 328 1992       MURAT KAYA       ELAZIĞ     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 329 1992       HAKAN GÖNÜLTAŞ       BURSA     MİLLİ EĞİTİM
 330 1992       KEMAL TEMİZ       ANKARA     ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 331 1992       ERKAN İPEKÇİOĞLU       DİYARBAKIR     BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU
 332 1992       ŞAHİN AKYOL       ANKARA     SGK
 333 1992       BEKİR YILDIRIM       MALATYA     İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
 334 1992       ESAT AYDIN       İSTANBUL     ALSTOM
 335 1992       MACİT ASLAN       ANKARA     TÜRK TELEKOM AŞ
 336 1992       BEŞİR DANDIL       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 337 1992       A.KEMAL  SARIÇİÇEK       ELAZIĞ     ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
 338 1992       ZEKERİYA ORAL YAĞDIRAN       ANKARA     TELEKOMÜNİKASYON KURUMU
 339 1992       OSMAN OĞUZ       MERSİN     OGUZ MÜHENDİSLİK
 340 1992       AHMET CEBECİ       ANKARA     EÜAŞ.GN.MD.HİD.SANT.DAİ.BAŞ.
 341 1992       OKTAY  GÜL       GİRESUN     MERCAN FM AŞ
 342 1992       İHSAN  ÖZER       ELAZIĞ     T.C.K 8.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 343 1992       CEVDET ASLAN       ANKARA     AVEA İLETİŞİM HİZM. A.Ş.
 344 1992       EKREM YAPAR       KİLİS     İL ÖZEL İDARE
 345 1993       SALİH ZİYA BAYKAN       İZMİR     İZSU
 346 1993       MURAT GÜNER       MALATYA     ILSAN TEKSTİL AŞ
 347 1993       MAHMUT BARAN       DİYARBAKIR     NCR BİLİSİM LTD
 348 1993       HASAN  DEKTAŞ       MALATYA     SEEBEST
 349 1993       İHSAN ALTUN       DİYARBAKIR     TEDAŞ
 350 1993       ABDULKADİR EZGİN       ANKARA     DHMİ
 351 1993       CEVAT AKTEPE       ANKARA     SERBEST
 352 1993       AHMET KIRILMAZ       MERSİN     SERBEST
 353 1993       MURAT GÜNEŞ       İSTANBUL     TÜRK TELEKOM
 354 1993       FATİH YAVUZYILMAZ       İSTANBUL     RFT AŞ.
 355 1993       SERVET TUNCER       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 356 1993       MASAR AYAS       ELAZIĞ     ELAZIĞ BELEDİYESİ
 357 1993       AYÇA GÖKHAN AK       İSTANBUL     MARMARA ÜNİVERSİTSİ
 358 1993       ÖZCAN  UÇAR       ELAZIĞ     BAYINDIRLIK VE İSK MD
 359 1993       SİNAN AYDIN       ANKARA     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 360 1993       F.ZERRİN  GÜLERYÜZ       MALATYA     FEDAŞ
 361 1994       AYTEKİN  AY       ANTALYA     AY İNŞAAT TAAH.MÜH.HİZ.DAY.TÜK.MAL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
 362 1994       EROL  ÇELİKKIRAN       İSTANBUL     SIDDIK KARDEŞLER
 363 1994       NUSRETTİN BURTAKUÇİN       BİNGÖL     FIRAT EDAŞ BİNGÖL İL MÜDÜRLÜĞÜ
 364 1994       MUSTAFA OKUYUCU       ELAZIĞ     SERBEST
 365 1994       HAKAN AYDIN       ANKARA     TÜRK TELEKOM
 366 1994       YUSUF ZİYA ALTUNCU       BİNGÖL     FEDAŞ BİNGÖL İL MÜDÜRLÜĞÜ
 367 1994       İRFAN DAĞ       DİYARBAKIR     ÖZEL
 368 1994       ERCAN KARAKAŞ       BURSA     GOKBİLİŞİM LTD.STİ.
 369 1994       HACI DURGUN       ANKARA     TEİAŞ GEN. MÜD. ELİM
 370 1994       İBRAHİM TÜRKOĞLU       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVESİTESİ
 371 1994       ALİ DEMİR       İSTANBUL     ALARKO GÜVEN KLİMA
 372 1994       ALTAN GÜLER       DİYARBAKIR     KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 373 1994       M. ZAFER ÖZTÜRK       ISPARTA     GÖLTAŞ ÇİMENTO A.Ş.
 374 1994       ALİSEYDİ FELEK       MALATYA     TCDD
 375 1994       HÜSEYİN BALAKÇI       SAMSUN     TÜRK TELEKOM
 376 1994       ABDULLAH  KARAOĞLU       HATAY     SAYKAR MÜHENDİSLİK
 377 1994       HAYRETTİN BAHÇİVANCI       DİYARBAKIR     BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
 378 1994       ABDULLAH ŞEFLEK       ELAZIĞ     EÜAŞ KEBAN HES
 379 1994       HAKAN GÜLERSES       ELAZIĞ     TEİAŞ 13.İLETİM (ELAZIĞ)
 380 1994       MEHMET NİYAZİ TÜFEKCİBAŞI       SAMSUN     DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ
 381 1994       MURAT CANYILMAZ       ELAZI?     FIRAT ÜNYVERSYTESY
 382 1994       MUHSİN TUNAY GENÇOĞLU       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 383 1994       EROL ÇELİKKIRAN       İSTANBUL     İÇDAŞ A.Ş
 384 1994       ÖZKAN AKANSEL       KÜTAHYA     TEİAŞ
 385 1994       İSMAİL ARAR       KUZEY KIBRIS T.C     ARMAR ELECTRONICS LTD.
 386 1994       HASAN TUNÇ       ELAZIĞ     DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 387 1994       FARUK ERKEN       BATMAN     BATMAN ÜNİVERSİTESİ BATMAN TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
 388 1995       ZÜLFÜ YILDIRIM       ANKARA     BOTAŞ
 389 1995       ALİ HAKAN EVEREKLİ       İSTANBUL     TURCAS ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ A.Ş.
 390 1995       CUMALİ İNCE       ELAZIĞ     MEB
 391 1995       MURAT HAMAMCIOĞLU       MERSİN     TEDAŞ
 392 1995       ŞEVKET ÖZTUNÇ       AYDIN     TEDAŞ
 393 1995       UĞUR CANGÖR       GAZİANTEP     ÖZEL
 394 1995       YUSUF AÇIK       TOKAT     500 YATAKLI TOKAT DEVLET HASTANESİ
 395 1995       HİKMET GÜLTEN       İSTANBUL     VİZYOLİNE MÜHENDİSLİK
 396 1995       CUMA KIRAÇ       K.MARAŞ     YAPI DENETİM
 397 1995       RAMAZAN BAKIR       ANKARA     OZEL
 398 1995       MUSTAFA KAZIM ÇINIK       ANKARA     HAVA KUVVETLERİ K.LIĞI
 399 1995       ERGÜN  YAKAR       HATAY     MEB
 400 1995       SEZAİ AYDIN       BİLECİK     MEB
 401 1995       MEHMET GÖK       ELAZIĞ     ŞEKER FAB
 402 1995       HÜSEYİN BEYHAN KİRİŞCİ       ŞANLIURFA     DHMİ
 403 1995       CELAL BAY       İSTANBUL     İSFALT A.Ş.
 404 1995       CENGİZ  KORKMAZ       K.MARAŞ     CENGİZ KORKMAZ MÜH.LTD.ŞTİ
 405 1995       ERKAN BAHAR       ELAZIĞ     MEB
 406 1995       MUSTAFA ÇEVİK       ANKARA     DOĞAN MÜHENDİSLİK
 407 1995       SUAT FIRAT       GAZİANTEP     TEIAŞ 12. ILETIM TES. VE IŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ.
 408 1995       MUSTAFA ÇELİK       BURDUR     AKDENİZ ELK.DAĞ.AŞ.
 409 1995       İBRAHİM  ŞAHAN       İZMİR     BELEDİYE
 410 1995       HİLAL KAYA       ANKARA     MÜHİMMAT FABRİKASI
 411 1995       MUSTAFA TÜRK       GAZİANTEP     GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
 412 1995       M.MUSTAFA İZGEÇ       ANKARA     TEDAŞ
 413 1996       SERTAÇ DABAKOĞLU       İSTANBUL     OPTİMUS DUK ELEKTRİK ELEKTRONİK A.Ş.
 414 1996       TANER  TUNCER       ELAZIĞ     FIRAT ÜN. BİL. MÜH.
 415 1996       NECMETTİN KAYA       BURSA     KTEKS İPLİK
 416 1996       MESUT YILMAZ       ANKARA     TEDAS GENEL MÜDÜRLÜGÜ
 417 1996       AYHAN ALTUNEL       HATAY     ÖZEL SEKTÖR
 418 1996       RAMAZAN ADIGÜZEL       İZMİR     İZMİR SELÇUK MEB
 419 1996       MUSTAFA  TUNCER       ANKARA     TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 420 1996       COŞKUN  POYRAZ       ERZURUM     TURKCELL İLETİŞİM HİZM.A.Ş.
 421 1996       CANER  KOÇOĞLU       ANKARA     BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
 422 1996       EKREM ALTINKAYNAK       RİZE     ZLU ENERJİ
 423 1996       ERKAN GEYİK       MALATYA     TİCARET
 424 1996       HÜSEYİN CİVELEK       ELAZIG     TEIAS 13.ILETIM TESIS VE ISLETME GRUP MÜDÜRLÜGÜ
 425 1996       CEM HÜZMELİ       HATAY     TÜRK TELEKOM
 426 1996       İLHAMİ AYGEN       ELAZIĞ     TEİAŞ
 427 1996       MUSTAFA NİL       MANİSA     CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.BÖL.
 428 1996       MURAT ERDOĞAN       ANKARA     TETAŞ GEN. MÜD.
 429 1996       ALİ ÖZTÜRK       ELAZIĞ     TÜRK TELEKOM
 430 1996       MEHMET CİVELEK       ELAZIĞ     TEDAŞ
 431 1996       MUSTAFA  POYRAZ       MALATYA     MALATYA FEDAŞ
 432 1996       KÜRŞAD DAYI       İSTANBUL     BEKO
 433 1996       İSMAİL  KESKİ       ŞANLIURFA     TEDAŞ
 434 1996       NİHAT KAYA  DEMİRCİ       MALATYA     İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
 435 1996       AHMET CİHAT GEYİK       İSTANBUL     VODAFONE
 436 1996       AYHAN ÖZGÜR       ANKARA     BOTAŞ
 437 1996       ÖNDER ASLAN       ANKARA     ÖZEL SEKTÖR
 438 1996       M.KEMAL  KUTLUER       BİLECİK     MEB
 439 1996       PINAR KURUBAŞ       MUŞ     MUŞ BELEDİYESİ
 440 1996       MURAT ERDOĞAN        ANKARA     EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 441 1996       ALP GÜNDOĞDU       MERSİN     MERSİN İL ÖZEL İDARESİ
 442 1996       ENVER BİLDİK       İSTANBUL     SİEMENS SAN. VE TİC. A.Ş.
 443 1996       ÜMİT YAŞAR KIŞLA       ORDU     TEDAŞ
 444 1996       MAHMUT ÜNVER       ANTALYA     SERBEST
 445 1996       CENGİZ YELER       BİTLİS     VANGÖLÜ EDAŞ
 446 1996       SELMAN BAŞ       KONYA     ÖZEL SEKTÖR
 447 1996       YURDAER PARTAL       ANKARA     TOBB
 448 1996       ZÜLFÜ TÜYLEK       MALATYA     İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
 449 1997       MURAT  ZİREK       DİYARBAKIR     MEB
 450 1997       ÖZLEM DERİNKÖK POYRAZ       ERZURUM     ARAS EDAŞ
 451 1997       OZAN ÖZKAN       GÜMÜŞHANE     ÇUH EDAİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
 452 1997       MUSA ÇIBUK       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ ENFORMATİK BÖLÜMÜ
 453 1997       SALİH ERŞAHAN       BURSA     OYAK-RENAULT
 454 1997       CELAL YILDIZ       ELAZIĞ     MİRYILDIZ MÜH. İNŞ.
 455 1997       M.KÜRŞAT  TÜKENMEZ       MUĞLA     MUĞLA ÜNİVERSİTESİ
 456 1997       A. BEDRİ ÖZER       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 457 1997       ÖMER GÜRBÜZ       DİYARBAKIR     TELEKOMÜNİKASYON KURUMU
 458 1997       MEHMET SEDAT TANGÜL       MALATYA     MALATYA DEVLET HASTANESİ
 459 1997       MEHMET SEDAT TANGÜL       MALATYA     MALATYA DEVLET HASTANESİ
 460 1997       AHMET ATASOY       ADANA     DSİ 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ADANA
 461 1997       YENER KÖTAN       ELAZIĞ     TSK
 462 1997       MEHMET EMİN ASKER       DİYARBAKIR     DİCLE ÜNİVERSİTESİ ŞMYO
 463 1997       DİLVİN (KALAN) GÜVEN       ANKARA     TEİAŞ
 464 1997       NAZIM BÜTÜN       ANKARA     TRT
 465 1997       ÖZGÜR MERT KARACA       ANKARA     AIR TECH MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ
 466 1997       RIDVAN ACAR       DİYARBAKIR     PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ
 467 1997       DOĞAN DEMİRBAŞ       İSTANBUL     MERİTTELEKOM
 468 1997       MEHMET ALBAYRAK       ELAZIĞ     TEİAŞ 13.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ
 469 1997       AHMET OKAN (HACI) ŞEKER       ANKARA    
 470 1997       OSMAN ISSI       İZMİR     GEDİZ ELEKTRİK A.Ş.
 471 1997       ATİLA MERAL       MALATYA     MALATYA BAYINDIRLIK İL MÜD.
 472 1997       MUHAMMED YİĞİTBAŞ       BİNGÖL     TELEKOM
 473 1997       KAZIM ŞAHİN       İSTANBUL     DM.TRADE.COMPANY
 474 1998       FATMA BAŞ       ELAZIĞ     TEDAŞ
 475 1998       ERHAN  ŞAHİN       RİZE     SAĞLIK BAKANLIĞI
 476 1998       AYŞEGÜL AHLATOĞLU       AĞRI     ARAS EDAŞ AĞRI İL MÜDÜRLÜĞÜ
 477 1998       BÜNYAMİN BAKIR       ANKARA     TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 478 1998       ENGİN AKSU       ANKARA     T.C. DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI
 479 1998       FATİH POLAT       ANKARA     EÜAŞ
 480 1998       SERVET KAYA       ADANA     TEDAŞ
 481 1998       AHMET FETHİ  AYHAN       ANKARA     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 482 1998       AYŞEGÜL UÇAR       ELAZIĞ     FIRAT UNİVERSİTESİ, ELK-ELN. MUH.
 483 1998       ÜNSAL KILIÇ       İSTANBUL     VODAFONE NET
 484 1998       ALTAN SERTCAN       KONYA     TEİAŞ 9. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜD.
 485 1998       YAŞAR YÜNGÜL       ANKARA     TETAŞ GENEL MD.
 486 1998       CEMAL AYLA       DİYARBAKIR     TEDAŞ
 487 1998       MEHMET KARAKÖSE       ELAZIĞ     FIRAT ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
 488 1998       FERHAT AKDİN       ANKARA     SERBEST
 489 1998       SAFİYE YALÇIN       ANKARA     TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
 490 1998       MURAT ÖZDEMİR       MALATYA     TEİAŞ İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ
 491 1998       LEVENT KINAL       ANKARA     TEİAŞ GENEL MÜD.
 492 1998       MUSTAFA  GÜNİNDİ       ANKARA     EİE İDARESİ GN. MD.'LÜĞÜ
 493 1998       HUSEYİN SELCUK BEYAZ       LİBYA     BEYAZ LTD
 494 1998       MEHMET ALİ DENKÇEKEN       GAZİANTEP     TEDAŞ
 495 1998       ERTAN  MURAT       ANKARA     ASER
 496 1998       FATİH YAZITAŞ       ANKARA     ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
 497 1998       ORHAN GAYRETLİ       ANKARA     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 498 1998       HADİ BİNGÖL       ELAZIĞ     TEİAŞ
 499 1998       VEYSİ DEMİR       BATMAN     TPAO BATMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 500 1998       AHMET TURAN TANGÜL       MALATYA     ALTERNATİF ELEKTRİK
 501 1998       VEYSEL  KAÇAR       MERSİN     TEDAŞ MERSİN
 502 1998       NURHAK AYDOĞDU       ELAZIĞ     TEİAŞ 13. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ / ELAZIĞ
 503 1998       BARIŞ GÜRSU       ELAZIĞ     TEİAŞ
 504 1998       KEREM FIRAT       GAZİANTEP     TÜRK TELEKOM
 505 1998       OKAN ERDEVE       SİİRT     LİMAK KURTALAN ÇİMENTO SAN.
 506 1998       BARIŞ  HATİPOĞLU       ANKARA     TEİAŞ
 507 1998       CEMAL DALKILIÇ       İSTANBUL     ÖZEL SEKTÖR
 508 1998       GAZİ OSMAN GÖNEN       KAHRAMANMARAŞ     ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
 509 1998       RECEP  LÜY       ANKARA     PARK HONDİG
 510 1998       ŞENOL ÇETİNDAĞ       ANKARA     TEİAŞ
 511 1998       PAŞA ENDER ULAŞLI       İSTANBUL     İSKİ
 512 1998       AYŞE  GÜR       ELAZIĞ     TEİAŞ
 513 1998       BEKİR KAYA       ELAZIĞ     EÜAŞ KEBAN HES İŞLETME MÜD.
 514 1998       ERCÜMENT ÖZDEMİRCİ       ANKARA     TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş (TEİAŞ)
 515 1998       NİHAT KIRAN       MALATYA     TSK HAVA KUV.
 516 1998       ALİ ÖNDER  ARSLAN       GAZİANTEP     TEDAŞ
 517 1998       SELÇUK  ALBAYRAK       ELAZIĞ     YAPİ-EL ELKTRİK LTD.ŞTİ
 518 1999       ÖMER FARUK YÜKSEL       ELAZIĞ     KARAYOLLARI 8.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 519 1999       ESER KÖKBAY       ANKARA     ÖZEL
 520 1999       KAZIM BODAN       ESKİŞEHİR     OSMANGAZİ EDAŞ
 521 1999       DURSUN  ÖZTÜRK       ELAZIĞ     BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 522 1999       MEHMET TOSUN       MALATYA     AKIM MÜHENDİSLİK
 523 1999       İBRAHİM EKE       ANKARA     KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
 524 1999       MEHMET CİHAT TOPRAK       DİYARBAKIR     TOPRAK İNŞ.
 525 1999       TÜLAY  AKBEY       ANKARA     TÜRKSAT A.Ş.
 526 1999       MUSA YALÇINKAYA       OSMANİYE     TEDAŞ
 527 1999       MUSTAFA ÖZTÜRK       ADIYAMAN     IŞIK ELK. MÜH. LTD. ŞTİ.
 528 1999       ERGÜN TURAN       BURSA     BURSA İL ÖZEL İDARESİ
 529 1999       KÜRŞAD SAĞDÖKEN       ELAZIĞ     TEİAŞ
 530 1999       ABDÜLCELİL KÜLEKÇİOĞLU       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİV. ELK-ELN MÜH.
 531 1999       BÜNYAMİN SEZER       OSMANİYE     OSMANİYE MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.
 532 1999       YAMAN AKBULUT       ELAZIĞ     F.Ü. ENFORMATİK BÖLÜMÜ
 533 1999       ÖMER CAF       BİNGÖL     FIRAT ELK.DAĞ.A.Ş. BİNGÖL İL MÜDÜRLÜĞÜ
 534 1999       MUSTAFA ALÇIK       İSTANBUL     COONLESS SAMANYOLU TEKSTİL
 535 1999       İSMAİL GÜRSOY       ADIYAMAN     HARRAN ÜNIV. KAHTA MYO
 536 1999       MEHMET POLAT       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ MÜH. FAK.
 537 1999       SÜMMANİ  SAYGILI       ADANA     ÖZEL SEKTÖR
 538 1999       ASUMAN SEYREK       ADANA     BOTAŞ INTERNATİONAL LİMİTED
 539 1999       ATINÇ FADILOĞLU       ANAKARA     TÜRK TELEKOM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI
 540 1999       BORA HİRİK       GÜMÜŞHANE     TEDAŞ
 541 1999       AYNUR  KARAMAZI (NAZLI)       İSTANBUL     İSTANBUL İL ÖZEL İDARESİ
 542 1999       AYHAN AKBAL       ELAZIĞ     F.Ü ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
 543 1999       KORKUT KORAY GÜNDOĞAN       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 544 1999       MEHMET ÖZEN       ÇORUM     ÖZEN ELEKTRİK MÜHENDİSLİK
 545 1999       MÜRSEL YALMANCIOĞLU       ANAKARA     PERLİT LTD.ŞTİ.
 546 1999       FULYA ALTUN       BURSA     TEDAŞ
 547 1999       MEHMET ÜNALDI       ADANA     BOTAŞ
 548 1999       ELGİN  ZORLU       ANKARA     MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
 549 1999       FERHAT  TUNÇ       BATMAN     DİCLE EDAŞ BATMAN İL MÜDÜRLÜĞÜ
 550 1999       OĞUZHAN YARDIMCI       ----     İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
 551 1999       MAHMUT SEVİNDİK       ŞANLIURFA     EÜAŞ ATATÜRK HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 552 1999       SÜMMANİ  SAYGILI        ADANA     SERBEST
 553 1999       AHMET ÇEVİKLER       HATAY     DEMİR ÇELİK
 554 1999       MEHMET EMİN ALİŞAN       BİTLİS     YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 555 1999       MEHMET BATI       ELAZIĞ     HÜRSES LİMİTED ŞİRKETİ
 556 1999       HALUK HARUN TUZSUZOĞLU       ELAZIĞ     ELAZIĞ BELEDİYESİ
 557 1999       SELİM GÜCÜK       MALATYA     ÇALIK HOLDİNG
 558 1999       BAYRAM BODUR       ANTALYA     YILDIZ ELEKTRİK MÜH.
 559 1999       YAVUZ EROL       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİV. ELEK-ELEKTRONİK MÜH. BÖLÜMÜ
 560 1999       KADİR AYDOĞAN       İSTANBUL     DENTSAN ELEKTROMEKANİK SİST.
 561 1999       HAMİYET AKBALIK       ELAZIĞ     SAĞLIK BAKANLIĞI
 562 1999       ALPASLAN ÇİÇEK       ESKİŞEHİR     DSİ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 563 1999       SENCER ÜNAL       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİ.MÜH. FAK.
 564 1999       BARAN  ERGİN       DİYARBAKIR     DEDAŞ DİYARBAKIR İL MÜDÜRLÜĞÜ
 565 1999       İRFAN  GÜLTEKİN       ANKARA     ETKB
 566 1999       ERKİN YUKSEL       KÜTAHYA     TSK
 567 1999       HALUK  GÜRCAN       SİVAS     TEDAŞ
 568 1999       MAHMUT TEMEL ÖZDEMİR       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 569 1999       KEMAL BALIKÇI       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ ENFORMATİK BÖLÜMÜ
 570 1999       HASAN  GÖK       BATMAN     TEDAŞ BATMAN
 571 2000       SERKAN KELLECİ       KOCAELİ     ÖZKAYA ELEKTRİK
 572 2000       MEHTAP BAYDOĞAN ÇELİK       İSTANBUL     BEDAŞ SEFAKÖY İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 573 2000       YAVUZ TAŞDEMİR       KOCAELİ     ENELSAN A.Ş
 574 2000       TAŞKıN  ÖZEL       ELAZIĞ     FIRAT EDAŞ
 575 2000       ŞENER ZAHAL       YOZGAT     TEDAŞ
 576 2000       EDA GENÇOĞLU       ELAZIĞ     ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ
 577 2000       DENİZ BEKLER       ADANA     OZEL
 578 2000       CEM GÖZEL       ELAZIĞ     ETİ KROM A.Ş.
 579 2000       VEHBİ ERDEM       AFYON     ŞAHİN ELK.
 580 2000       M. SALİH ALBOĞA       ELAZIĞ     ÖZLÜCE HES
 581 2000       SUNAY  GÜNEŞ       ŞIRNAK     DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 582 2000       ZÜHAL  KAYA       SAMSUN     -
 583 2000       ÖMÜR AYDOĞMUŞ       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 584 2000       AYSUN KAÇMAZ       İSTANBUL     BEDAŞ
 585 2000       İBRAHİM TURAN       KASTAMONU     YILMAZLAR İNŞ.ENER.TAAH.TİC.LTD.ŞTİ
 586 2000       ONUR ÖZDAL MENGİ       GİRESUN     GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
 587 2000       HİLAL GÜLŞAH ATALAY HANSU       BİNGÖL     HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ
 588 2000       TUBAY  ÇELİK       DİYARBAKIR     DİCLE EDAŞ DİYARBAKIR
 589 2000       GÜNEŞ GÜNEŞER       ADANA     ŞARA ENERJİ
 590 2000       İBRAHİM ALTAŞ       ANKARA     HAVA KUVVETLERİ
 591 2000       MURAT DEĞİRMENCİ       ELAZIĞ     RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ
 592 2000       MAHİR ÖNAL       ANKARA     ADALET BAKANLIĞI TEKNİK İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI
 593 2000       GÖKMEN ATAŞ       MERSİN     TOROSLAR EDAŞ
 594 2000       TİMUÇİN ÜNVER       BİLECİK     OEDAŞ
 595 2000       HAKAN ÇELİK       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 596 2000       EŞREF GÖKŞEN BİLEN       İSTANBUL     AVEA İLETİŞİM HİZ. A.Ş.
 597 2000       SERKAN BAĞCI       AMASYA     HV.K.K.LIĞI
 598 2000       ORHAN DEGER       TÜRKMENİSTAN     RONESANS INSAAT
 599 2000       YÜKSEL MAZILI       KÜTAHYA     YÜKSEL MÜHENDİSLİK
 600 2000       MURAT KARAKUŞ       ANKARA     YILMAZLAR İNŞ.ENERJİ LTD.ŞTİ.
 601 2000       ÖZGÜR AYDENİZ       İZMİR     AYY ELEKTRİK LTD.ŞTİ.
 602 2000       ZAFER GÜRBÜZ       ANKARA     OTOMASYON
 603 2000       VOLKAN AYDOĞAN       MALATYA     KARESAN MÜH.
 604 2000       ALİ EROĞLU       GAZİANTEP     TEDAŞ
 605 2000       EMRAH ALAY       ELAZIĞ     EÜAŞ KEBAN HES İŞL. MÜD.
 606 2000       MEHMET YAPAR       İZMİR     GEDİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 607 2000       HARUN ALKIŞ       İSTANBUL     BAYINDIRLIK VE İSKAN İL MÜD.
 608 2000       MAHMUT SİNECEN       ÇANAKKALE     ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
 609 2000       HAKAN SALMAN       MALATYA     SIEMENS SAN TIC A.Ş.
 610 2000       OSMAN BAĞCI       ANKARA     ORDU DONATIM SAV. SAN.
 611 2000       İLYAS YILDIZ       DIYARBAKIR     DSI X. BÖLGE MÜDÜRLÜGÜ
 612 2000       YASİN KUŞ       ANKARA     OMRON A.Ş.
 613 2000       RECEP GÜMÜŞKAYA       İSTANBUL     ÖZEL
 614 2000       HÜSEYİN BİRGÜCÜ       GAZİANTEP     BİLGE OTOMASYON SİSTEMLERİ LTD.ŞTI.
 615 2000       EDA AKDEMİR ODABAŞOĞLU       ANTALYA     TEDAŞ
 616 2000       ÖMER MAZ       ÇORUM     ÇORUM BELEDİYESİ
 617 2000       GÖKHAN KELLECİ       İSTANBUL     KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
 618 2000       EMRAH AVŞAR       ANKARA     ÖZEL
 619 2000       BERRİN KÜNKÜL       ANKARA     BAŞKENT EDAŞ
 620 2001       İBRAHİM  KARTAL       HATAY     TEKFEN
 621 2001       HAKAN ŞAHİN       GAZİANTEP     TEDAŞ MÜŞTERİLER MÜDÜRLÜĞÜ
 622 2001       ABUZER ÇALIŞKAN       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 623 2001       ŞÜKRAN BIYIKLI (ÖZDEMİR)       ANKARA     AVEA İLETİŞİM HİZM. A.Ş.
 624 2001       BÜLENT ŞAHİN       ELAZIĞ     ÖZEL
 625 2001       YILMAZ YILMAZ       İSTANBUL     BOĞAZİÇİ ELEKETRİK DAĞITIM A.Ş
 626 2001       FATİH  GENCOZMEN       RUSYA     RENAİSSANCE CONSTRUCTİON
 627 2001       SELÇUK BARUT       BURSA     ÖZEL SEKTÖR
 628 2001       EYÜP ÇİN       İSTANBUL     BELBİM A.Ş.
 629 2001       ALİ GÖKDENİZ       ----     VODAFONE TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
 630 2001       RÜVEYDA ÖZTÜRK       ----     ÖZEL
 631 2001       HAKAN KOCAK       KANADA     OZEL SEKTOR
 632 2001       ÜLKÜ (YILDIRIM) ÖZDEMİR       ELAZIĞ     BAYINDIRLIK VE İSKAN MÜDÜRLÜĞÜ
 633 2001       MEHMET GÖÇER       ADANA     ŞANTİYECİ
 634 2001       ALİ KAYA       İSTANBUL     TEDAŞ
 635 2001       SERKAN AYDIN       ADANA     GÜNEY ODAK MÜHENDİSLİK
 636 2001       MURAT ALPER ÖZER       İSTANBUL     BAYINDIRLIK VE İSKAN İL MÜDÜRLÜĞÜ
 637 2001       MEHMET  DEMİR       KIRŞEHİR     MERAM E.D.M
 638 2001       FATİH ÖNALAN       ŞIRNAK     BAYINDIRLIK VE İSKAN MÜDÜRLÜĞÜ
 639 2001       ZİYA ÖZTÜRK       KAYSERİ     ERN MUHENDİSLİK
 640 2001       AZİZ HUMARTAŞ       MALATYA     ENERJİ 2005 LTD. ŞTİ.
 641 2001       METEHAN  BOZOK       ADANA     NEXANS TÜRKİYE
 642 2001       GÜLDEN AKAY(ÖZBAY)       GAZİANTEP     GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
 643 2001       TİMUR FIRDOLAŞ       ELAZIĞ     ARÇELİK A.Ş
 644 2001       ADEM BİLGİLİ       İSTANBUL     BİLGİLİ MÜH. G. ARŞ. VE DAN. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.
 645 2001       HASAN GÜLER       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 646 2001       HİLMİ  ÇELİK       K.MARAŞ     ÖZEL SEKTÖR - ENERJİ
 647 2001       ZAFER YILDIRIM       KONYA     MERAM BELEDİYESİ
 648 2001       MURAT GÜNERİ       İZMİR     SAVRONİK ELKTRONİK AŞ
 649 2001       KAAN KAHRAMAN       ADANA     TOSLAR EDAŞ
 650 2001       FERHAT DUMANLIDAĞ       ANKARA     A.Ö.F. ELEKTRİK İNŞ. LTD .ŞTİ.
 651 2001       HÜSEYİN GEVREK       ALMANYA     EMIS ELECTRİCS GMBH
 652 2001       BİLAL AKBULUT       ELAZIG     ŞİRKET MÜDÜRÜ
 653 2001       EJDER GÜLKÖSE       LEFKOŞA     TELEKOMÜNİKASYON
 654 2001       MUSTAFA BEYSİR       BURSA     VE-MA MÜH. ELK. PRJ. TAAH. SAN. TİC.
 655 2002       HASAN  KIRIK       K.MARAŞ     ÖZEL
 656 2002       ERKAN YÜKSEL       YSTANBUL     AMPER ELEKTRYK A.?.
 657 2002       NEŞET AVVURAN       ELAZIĞ     OFİSNET BİLGİSAYAR
 658 2002       MURAT BİRKAN       DİYARBAKIR     KVKTEKNIKSERVIS
 659 2002       ALPER ŞAİR       ANKARA     A.Ö.F. ELK. LTD.ŞTİ.
 660 2002       ERSEN BAĞIRSAKÇI       IRAK     MAK-YOL İNŞAAT A.Ş
 661 2002       FUAT KILIÇ       ŞIRNAK     TEDAŞ
 662 2002       A.HAKAN  ADIGÜZEL       MALATYA     SYM İNŞ.ELK.TİC.LTD.ŞTİ.
 663 2002       ÖZCAN ERENSAYIN       İSTANBUL     KALYON İNŞAAT
 664 2002       ÜMİT YAŞAR  DURDU       KAYSERİ     MOLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş
 665 2002       ÖZGÜR ATAGÜN       DİYARBAKIR     TÜRK TELEKOM
 666 2002       COŞKUN ADLI       BATMAN     TPAO
 667 2002       MEHMET GÜR       KARAMAN     YÜKSEK TEKNOLOJİ ASANSÖR MÜH.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 668 2002       AYŞE KOCALMIŞ BİLHAN       NEVŞEHİR     NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
 669 2002       EREN KAHRAMAN       ANKARA     ÖZEL SEKTÖR
 670 2002       MUSTAFA HERDEM       ANKARA     ELSE ENERJİ
 671 2002       MUHAMMET YILMAZ       MUŞ     ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
 672 2002       MUHAMMED ALİ TEL       ŞANLIURFA     ÖZEL SEKTÖR
 673 2002       BARIŞ AKTAŞ       ADANA     SERBEST
 674 2002       İBRAHİM HALİL HOŞKAL       DİYARBAKIR     ÖZEL SEKTÖR
 675 2002       FATİH ÖZEN       İSTANBUL     İSTANBUL ATATÜRK OLİMPİYAT STADI
 676 2002       EVREN KAYAPINAR       MALATYA     MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MALATYA İNŞAAT EMLAK BÖLGE BAŞKANLIĞI
 677 2002       ATAKAN LÜLECİ       ELAZIĞ     ÖZEL SEKTÖR
 678 2002       ORHAN OĞUZ       ERZURUM     AKFEN HOLDİNG
 679 2002       AHMET TÜFEKÇİBAŞI       ADANA     ÖZEL
 680 2002       LEVENT KÖYLÜ       BİTLİS     TEİAŞ
 681 2002       FEVZİ BİNBOĞA       İSTANBUL     İBB İETT
 682 2002       BAYRAM ARSLAN       DİYARBAKIR     VODAFONE TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
 683 2002       SELCEN AYDOĞMUŞ       ELAZIĞ     SEKCEN MÜHENDİSLİK
 684 2002       SEBAHATTİN YILMAZ       ERZURUM     YILMAZ HÜHENDİSLİK ERZURUM
 685 2002       SELAHATTIN  YEGÜL       ELAZIĞ     FIRAT EDAŞ
 686 2002       ÖZGÜR MURU       İSTANBUL     ARYAPI-KİPTAŞ KONUTLARI
 687 2002       AYVAZ SARI       GAZİANTEP     ÖZEL SEKTÖR
 688 2002       HIDIR  IŞIK       İSTANBUL     İSTANBUL ELEKTRİK TAAHHÜT LTD.ŞTİ.
 689 2002       FAYSAL YILDIRIM       BATMAN     ÖZEL SEKTÖR
 690 2002       YUSUF ERSÖZ       SAMSUN     PVC SEKTÖRÜ
 691 2002       SÜLEYMAN  AYDIN       HATAY     YÜCEL BU VE PROFİL ENDÜSTRİSİ AŞ
 692 2002       ALİ BARIŞIK       İZMİR     MEB BUCA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
 693 2002       HASAN OKAY       CEZAYİR     BEST COMPANY
 694 2002       MUHAMMED SELİM ARINÇ       ANKARA     ENDER İNŞAAT A.Ş.
 695 2002       BEYHAN AHMET GÜDÜL       İSTANBUL     ÖZEL SEKTÖR
 696 2002       GONCA ÖZMEN KOCA       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 697 2002       BÜLENT ERSAY       İSTANBUL     ELEKTRONİK SİSTEMLER MD. F/O ŞB.
 698 2002       ÖZGÜR ATAGÜN       ELAZIĞ     ÖZ FIRAT MEDIKAL LTD.ŞTİ
 699 2002       MEHMET BURAK UNAL       RUSYA     TITAN BUILDING SYSTEMS
 700 2002       ALİ BARIŞIK       İZMİR     MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
 701 2003       EBRU SİNANOĞLU GÖKÇEN       MALATYA     TAHA TEKSTİL SAN. TİC. A.Ş.
 702 2003       CENK OZCALISKAN       CEZAYİR     ATLAS GENIE CIVIL S.P.A
 703 2003       AYŞEGÜL BALIK       ANKARA     BOTAŞ GENEL MD.
 704 2003       ONUR YİĞİT       İSTANBUL     SD FOREİGN TRADE CO.
 705 2003       ZEHRA KONAR       İSTANBUL     DENİZ KUVVETLERİ
 706 2003       SERDAR  ANARAN       VAN     MÜHENDİSLİK BÜROSU
 707 2003       İLKER İLASLANER       ANKARA     TEİAŞ GEN MÜD.
 708 2003       SELÇUK SAKA       İSTANBUL     BARTEK ELK.
 709 2003       SİBEL (CİHANGİROĞLU) YILDIZ       ANKARA     TÜRK TELEKOM A.Ş. - INTERNET VERİ MERKEZİ
 710 2003       HASAN OKAN       RİZE     ÖZEL
 711 2003       ÖMÜR  YILMAZ       GAZİANTEP     MERİNOS HALI
 712 2003       MUSTAFA ULAŞ       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 713 2003       SELÇUK GÖKHAN GERLİKHAN       GAZİANTEP     OKKIRAN TEKSTİL
 714 2003       HAKAN AKBAS       ANKARA     SCHNEIDER ELEKTRIK A.S.
 715 2003       MEHMET MURAT ÖCAL       ANKARA     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 716 2003       MELTEM ÇAVDAR(ÇELİKBİLEK)       ANKARA     MKEK
 717 2003        NESLİHAN KAYĞUSUZ (ŞAHİN)       MALATYA     T.C. BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
 718 2003       YALÇIN YÜKSEL       ESKİŞEHİR     EROĞLU YAZILIM
 719 2003       VOLKAN  YILDIRIM       İSTANBUL     RANASTEELGROUP
 720 2003       NEDRET BAHADIR MÜDÜROĞLU       ANKARA     SEYHUN ERİM İNŞ.TAAH.TEKS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
 721 2003       ERHAN AKBAL       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 722 2003       MEHMET BURAK KANDİ       MALATYA     İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
 723 2003       MEHMET KIŞLA       İZMİR     BATINUR DIŞ TİC.LTD. ŞTİ.
 724 2003       AYKUT ADALI       GAZİANTEP     ELEKTRİK MÜHENDİSİ
 725 2003       MİRAY YÜCE       İSTANBUL     DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI/İSTANBUL TERSANESİ
 726 2003       DURMUŞ KOYUNCUOĞLU       ANKARA     TÜRKSAT AŞ
 727 2003       VEDAT TEMİZ       GAZİANTEP     ODAKSAN MÜHENDİSLİK A.Ş.
 728 2003       VOLKAN YILDIRIM       TEKİRDAĞ     KAPTAN DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİ SAN.TİC.A.Ş
 729 2003       ADİL DELİN       ŞANLIURFA     TİGEM
 730 2003       TURGAY KAYA       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
 731 2003       CUMALİ ÇOR       ADANA     TEZKİM BİYOETANOL KİM. SAN. A.Ş.
 732 2003       FAHREDDİN DURSUN       BATMAN     DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 733 2003       HACER ÜLGEN VAROL       ELAZIĞ     FEDAŞ
 734 2003       CENK ÖZÇALIŞKAN       CEZAYİR     SARL ELECROMED
 735 2003       GÖKAY BAYRAK       BURSA     BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
 736 2003       TUBA TANYILDIZI       BATMAN     BATMAN MESLEK YÜKSEK OKULU
 737 2003       MUHAMMED SADIK İMAMOĞLU       BATMAN     TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM TAKLIĞI
 738 2003       CENGİZ TUNCEL       İSTANBUL     SAMPAŞ BİLİŞİM
 739 2003       AYTUĞ BOYACI       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 740 2003       MUSTAFA  DENİZHAN       MERSİN     İLCİ HOLDİNG
 741 2003       REMZİ UYSAL       RUSYA     ÖZEL SEKTÖR
 742 2003       MUHAMED İMAMOGLU       BATMAN     TPAO
 743 2004       ÜMİT  ERTAŞ       BURSA     KENDİ İŞ YERİ
 744 2004       ÖZGE  DEMİRBAŞ BAKİ       AZERBAYCAN     TUNÇ TELEKOM A.Ş.
 745 2004       DİLDADE AŞKIN       ANKARA    
 746 2004       ZEHRA URAL       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. BÖL.
 747 2004       ALI BÜYÜR       DENİZLİ     DENIZLI BELEDIYESI
 748 2004       TUNCAY AĞBAŞ       HATAY     GEMONT A.Ş
 749 2004       DİDEM URAK       ANKARA     KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
 750 2004       MEHMET EKER       KONYA     MEDAŞ
 751 2004       İBRAHİM HALİL ERTÜRKLER       ELAZIĞ     TEDAŞ
 752 2004       UFUK TEPE       MUĞLA     MENDERES EDAŞ MUĞLA İL MÜDÜRLÜĞÜ
 753 2004       ZEKERİYA DÖNMEZ       ADANA     TEİAŞ
 754 2004       EMRE A. HANCI       İSTANBUL     INTRADE BİLGİSAYAR & ELEKTRONİK SAM.TİC. A.Ş.(INTER HK LIMITED KAWLOON/HONG KONG )
 755 2004       TALİP COŞKUN       İSTANBUL     MRM İNŞAAT
 756 2004       SULEYMAN ARIF AYDIN       GAZİANTEP     TEKNOLOJIX GAZIANTEP
 757 2004       ÇAĞDAŞ YILDIRIM       ANKARA     ÖZEL SEKTÖR, ŞANTİYECİ...
 758 2004       SERDAL TÜRK       İSTANBUL     HDPROTEK
 759 2004       NİGAR AYÇA ÇELEBİ       İZMİR     SWİSS OTEL GRAND EFES
 760 2004       MUSTAFA DÖKÜLMEZ       K.MARAŞ     KORKMAZ MÜHENDİSLİK
 761 2004       MUSTAFA KANTEKİN       İZMİR     BİLGİTÜRK TEKNOLOJİ AŞ (TÜRKOM)
 762 2004       ESİN SERTKAYA KARABAL       BURSA     ULUDAĞ EDAŞ
 763 2004       SALİM ODABAŞI       ANKARA     ÖZEL SEKTÖR
 764 2004       ADEM KARABAL       İZMİR     TEDAŞ
 765 2004       FATİH MEHMET ARSLAN       ANTALYA     TÜRK TELEKOM
 766 2004       DURAN KAYA       ADANA     ÖZEL SEKTÖR
 767 2004       ALPARSLAN TUĞRU       İSTANBUL     TUĞRAN MOT VE GENERAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 768 2004       RAMAZAN PALTUN       İSTANBUL     BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 769 2004       TEOMAN ÖZGÜR YAPAR       İSTANBUL     ERTE BİLGİSAYAR VE ELEKTRONİK SİSTEMLERİ
 770 2004       İBRAHİM TÜRKEZ       ERZURUM     ARAS EDAS ERZURUM İL MÜDÜRLÜĞÜ
 771 2004       ABDULHALİM EMRE HANCI       İSTANBUL     INTRADE BİLGİSAYAR & ELEKTRONİK A.Ş
 772 2004       SEDA KARABULUT       ANKARA     MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI ARGE VE TEKNO.D.BŞK.
 773 2004       ALPER ALKOÇ       DİGEROTHER     MET MÜHENDİSLİK
 774 2004       MEHMET FATİH KARADEMİR       BURSA     HANBEY MÜHENDİSLİK
 775 2004       SABRİ TAN       MALATYA     TÜRKTELEKOM
 776 2004       MERAL  AKARÇAY TÜRK       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 777 2004       ALİ  TÜMER       GAZİANTEP     GÜLSAN GROUP
 778 2004       MÜSLÜM KOYUNCU       GAZİANTEP     KOYUNCULAR TEKNO PLAZA
 779 2004       MEHMET ONUR GÜRSOY       İZMİR     İZMİRGAZ İZMİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.
 780 2004       İLHAMİ BARUT       GÜMÜŞHANE     GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
 781 2004       UĞUR ERDEM       ELAZIĞ     ÖZLÜCE HES
 782 2004       ALİ BÜYÜK       ELAZIĞ     FIRAT ELK.DAĞ.A.Ş.
 783 2004       SEYFİ YAŞAR       İSTANBUL     REİS MAKİNA TİC. SAN. A.Ş
 784 2004       FEYYAZ ÇELİK       MERSİN     ÖZEL SEKTÖR
 785 2004       FETHULLAH GULOGLU       ABD     VAKİF
 786 2004       RAHİME TEKATLI       ADIYAMAN     TÜRK TELEKOM
 787 2004       ÖMER GÜLTEKİN       ANKARA     BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU
 788 2004       AZİZ DEMİR       KAYSERİ     CEZAYİR
 789 2004       AHU SEMA  ERSÖZLÜ       ANKARA     KC GROUP
 790 2004       REMZİYE SALMAN       MALATYA     FIRAT EDAŞ
 791 2004       İMDAT ATAŞ       İSTANBUL     F.A.S.T FABRİKA AYGITLARI
 792 2004       DURİYE  KAVUNCUOĞLU       ADANA     İNTEGRAL
 793 2004       AHMET ADEM  BEKTAŞ       İSTANBUL     ÖZEL SEKTÖR
 794 2004       MEHMET TURGUT TURA       MUĞLA     TEİAŞ YATAĞAN RÖA GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ
 795 2004       MEHMET SONTEKİN       DİYARBAKIR     DİCLE HES
 796 2004       HATİCE YAVUZ       ERZURUM     ESKİ
 797 2005       MEHMET AKİF ŞAHİN       SİVAS     SİDEMİR DEMİR-ÇELİK İŞLETMELERİ A.Ş.
 798 2005       YAŞAR  TARHAN       DİYARBAKIR     TARIK BUDAK MÜH.TAAH.TİC.LTD.ŞTİ.
 799 2005       HARUN KARADAĞ       İSTANBUL     BEDAŞ
 800 2005       MELİKŞAH ÖZDEMİR       DİYARBAKIR     LİMAK ERGANİ ÇİMENTO FAB.
 801 2005       MUSTAFA KOCAKELÇİ       İZMİR     DENİZ EKER TAK GİRİŞİM
 802 2005       İSMAİL HAKAN DAĞHAN       ELAZIĞ     TEAİŞ
 803 2005       DUYGU KARABULUT       ŞANLIURFA     DİCLE E.D.A.Ş
 804 2005       UGUR POLAT       İZMİR     PROEL MÜH.MÜŞ.ELK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
 805 2005       YAVUZ YEŞİLKAYA       İSTANBUL     AKTÜRK A.Ş RABSODY EVLERİ
 806 2005       UĞUR POLAT       İZMİR     EMEK ELEKTRİK ŞİRKETLER GRUBU
 807 2005       SÜHA TOZKAN       ESKİŞEHİR     IFTC UCUŞ EĞİTİM HİZM. A.Ş.
 808 2005       FİKRET TOKKAN       ERZURUM     NEC AUSTRALİA LTD
 809 2005       DİDEM   ÇUBUKCUOĞLU       ARTVİN     BORÇKA BARAJI
 810 2005       ZÜLFÜ TURAN KAVAK       ANKARA     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 811 2005       VOLKAN TÜRKMEN       ORDU     ELSAN MÜHENDİSLİK
 812 2005       BURCU ÇALIŞIR       İSTANBUL     GARANTİ GENEL MÜDÜRLÜK - ÖDEME SİSTEMLERİ
 813 2005       EDA ÜNLÜ       MERSİN     ÜNLÜ MÜHENDİSLİK
 814 2005       MEHMET LEVENT  ARSLAN       HATAY     TOROSLAR EDAŞ
 815 2005       KEMAL AKTÜRK       İSTANBUL     ÖZKA FABRİKA MALZEMELERİ
 816 2005       ÇİĞDEM BEZEK       ANKARA     EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 817 2005       MEMET ŞAHİNER       MALATYA     FIRAT EDAŞ
 818 2005       KUTALMİS BAHADİR ÇORTAY       ANKARA     TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM AŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 819 2005       SERDAR MUSLU       KOCAELİ     ANKA ASANSÖR
 820 2005       ENGİN MURAT       ELAZIĞ     TAV
 821 2005       YUNUS KÖRKÜN       ADANA     ABDİOĞULLARI PLASTİK
 822 2005       UĞUR USTA       İSTANBUL     SİNPAŞ YAPI END. VE TİC. AŞ
 823 2005       RECEP YILDIRIM       İSTANBUL     CAN İNŞAAT VE TİC. A.Ş.
 824 2005       OLCAY EYÜBOĞLU       TRABZON     TEİAŞ
 825 2005       ŞAHİN  KESKİN       ROMANYA     ATAŞ LIGHTING
 826 2005       BARAN KARAKOÇ       TEKİRDAĞ     HASTEK MÜHENDİSLİK
 827 2005       NEDİM BİNGÖL       ERZURUM     ÖZEL SEKTÖR
 828 2005       ZEKİ ARDA AKTAN       TÜRKMENİSTAN     İÇKALE ŞİRKETLER GRUBU
 829 2005       YUNUS ANIK       BATMAN     ANIK MÜHEDİSLİK
 830 2005       ALİ GÜVEN       ELAZIĞ     TEDAŞ
 831 2005       ENGİN ALTUN       YOZGAT     TOKİ
 832 2005       MEHMET AYAZ KAHRAMAN       İSTANBUL     İŞKAYA İNŞ. TÜRK TELEKOM
 833 2005       TOLUNAY ÖZBAY       SAMSUN     MAKEL
 834 2005       ÖZGE CİNGÖZ       ANKARA     İLLER BANKASI
 835 2005       MAHİR MENSURİ  KARATAŞ       ANKARA     YOK
 836 2005       SİNAN KILIÇ       ANKARA     TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş.
 837 2005       MUHAMMED TOSUN       ZONGULDAK     AYTOS İNŞAAT ELEKTRİK LTD.ŞTİ.
 838 2005       MEHMET  ATEŞÇİ       VAN     TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş.
 839 2005       ALAATTİN EYİKOÇAK       GAZİANTEP     GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ( FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI)
 840 2005       MEHMET ATEŞÇİ       VAN     TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş.
 841 2005       HAŞİM DOĞAN       ANKARA     UNICOM
 842 2005       ALİ AVUNDUK       İZMİR     TSK (ASTEĞMEN)
 843 2005       HATİCE SUSAM       İSTANBUL     BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 844 2005       MURAT SUBAŞI       ANKARA     ABB ELEKTRİK SAN. A.Ş.
 845 2005       MEHMET NURİ YILDIRIM       ANKARA     ANKARA BÜYĞKŞEHİR BELEDİYESİ
 846 2005       MUSTAFA DAĞ       ERZURUM     SOYAK ENERJİ
 847 2005       ADEM ALTUN       ERZURUM     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 848 2005       ÜMİT ORAK       BİTLİS     TÜRK TELEKOM
 849 2005       AHMET AL       ANTALYA     ACM PROJE TASARIM
 850 2005       CİHAN ŞAMAT       ANTALYA     SERBEST
 851 2005       YUNUS EMRE ALSAN       ERZURUM     TEİAŞ 15. İLETİM TESİS İŞLETME MÜD.
 852 2005       İSLAM EKİCİ       ANKARA     TÜRKSAT A.Ş.
 853 2005       RABİA ALTUNYUVA       ANKARA     MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
 854 2005       MUSTAFA RÜZGAR       İSTANBUL     KARL STORZ ENDOSKOPE
 855 2005       SEDA KARADENİZ       ANKARA     ODTÜ
 856 2005       ALİ ŞEVKET  SÖNMEZ       TUNCELİ     SERBEST MÜŞAVİR
 857 2005       BURAK KARTAL       ANKARA     TÜRKSAT KABLO TV
 858 2005       EVREN ÖNGEN       ADANA     FORMÜL ASANSÖR İNŞ. LTD. ŞTİ
 859 2005       MEHMET BAKIR       ANKARA     TEİAŞ
 860 2005       SERKAN İNAL       BURSA     TAM ELK.İNŞ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
 861 2005       BUĞRA EKİNCİ       ERZURUM     TEİAŞ 15.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ
 862 2006       EMİN SEVİNÇ       ELAZIĞ     MİKRODATA
 863 2006       EREN SAYGILI       ANKARA     TURKCELL - SUPERONLINE
 864 2006       MURATHAN YETİMOĞLU       ISPARTA     SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
 865 2006       TURAN ARSLAN       İSTANBUL     KOÇ ELEKTRİK A.Ş.
 866 2006       ALİ ERDAL       İSTANBUL     BİLMAK ELEKTRONİK KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 867 2006       ALİ YURTTAŞ       ELAZIĞ     MERCAN HES
 868 2006       MEHMET ALİ DALKIRAN       ISPARTA     D.H.M.İ.-KULE (ATC)
 869 2006       BURAK BALCI       İSTANBUL     ABB ELEKTRİK SAN. A.Ş
 870 2006       SEVCAN AYTAÇ       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 871 2006       YAVUZ ZİREK       ERZURUM     KALETEPE HES
 872 2006       ARSLAN TÜTÜNCÜ       ANKARA     BERK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
 873 2006       AYTEN SEVİNÇ       BİNGÖL    
 874 2006       BURHAN CİVELEK       TUNCELİ     TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ
 875 2006       CUMA BAYDAŞ       BİNGÖL     TEDAŞ
 876 2006       FATİH TUNÇAY       ESKİŞEHİR     TCDD
 877 2006       NECDET DURUK       İSTANBUL     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 878 2006       ONUR  METİNBAŞ       BURSA     İNEGÖL GANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 879 2006       TOLGA GÖKMEN       ELAZIĞ     YOK
 880 2006       ÜMİT  COŞKUNER       DENIZLI     TÜRK TELEKOM ERISIM SEBEKELERI GLOBAL IHALESI ÖZDOGANLAR-MILKO ORTAK GIRISIMI
 881 2006       REZAN ALTUNIŞIK       İSTANBUL     ELTEM MÜHENDİSLİK
 882 2006       MEHMET BAKIR       BALIKESİR     DATEL MUHENDİSLİK
 883 2006       MUSTAFA  TUNÇ       ANKARA     TÜMAŞ
 884 2006       M. FATİH YÜRÜK       *DİGER/OTHER    
 885 2006       ONUR EROL       İSTANBUL     İŞKAYA İNŞ SAN TİC AŞ
 886 2006       MUSTAFA METİN TUNA       İSTANBUL     TCDD
 887 2006       ULVİYE GÜL       ELAZIĞ     İLLER BANKASI
 888 2006       ESER UYANIK       İSTANBUL     İSTANBUL ULAŞIM A.Ş
 889 2006       ULVİYE AYDIN       ELAZIĞ     KARAYOLLARI 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 890 2006       EDİP ATASEVER       MARDİN    
 891 2006       MAHMUT ÖZDEMİR       ADIYAMAN     T.P.A.O
 892 2006       EKREM ÖZKAN       BURSA     MEKAN LTD. ŞTİ.
 893 2006       AHMET FETTAHOĞLU       ANKARA     ANKARAY HAFİF RAYLI TOPLU TAŞIMA İŞLETMESİ
 894 2006       SAİB ATAY       GAZİANTEP     GÜLSAN SENTETİK DOKUMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş
 895 2006       KAMURAN IŞIK       VAN     VANGÖLÜ EDAŞ BÖLGE KODİNATÖRÜ
 896 2006       MURAT FİDAN       İSTANBUL     CİHAN İNŞAAT
 897 2006       MEHMET  BAKIR       ANKARA     SERBEST
 898 2006       MÜFİT YÜCE       ELAZIĞ     TEDAŞ
 899 2006       ONUR METİNBAŞ       BURSA     ENVY ENERJİ VE ÇEVRE YATIRIMLARI A.Ş.
 900 2006       FIRAT GÜZEL       ANKARA     KAMU
 901 2006       ÇAĞLAR KILIÇ       AĞRI     TURKTELEKOM
 902 2006       ERDAL VARIŞ       ELAZIĞ    
 903 2006       DENİZ  ÜNAL       İSTANBUL     İSKİ
 904 2006       AKIN ÖZEL       ELAZI?     SERBEST
 905 2006       TAYLAN ŞENDUR       G. AFRİKA     YAPI MERKEZİ İNŞAAT
 906 2006       ALİ KUBİLAY KİŞMAN       K.MARAŞ     GÜLSAN ŞİRKETLER GRUBU (DEĞİRMENÜSTÜ HES)
 907 2006       MUSTAFA YILMAZ       ANKARA     ÇÖZÜM BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ.
 908 2006       ALPER DELİBAŞ       BURSA     ESER MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK A.Ş.
 909 2006       ABDULLAH AKIN       İSTANBUL     GREEN ENERGY PRODUCTION
 910 2006       MUSTAFA DOĞAN       MERSİN     MERSİN LİMANI
 911 2006       OYA  ALDOĞAN       ARTVİN     DERİNER ELEKTROMEKANİK
 912 2006       OĞUZHAN BİNGÖL       ELAZIĞ     ELAZIĞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 913 2006       CUMA ALİ MANTAŞ       ANKARA     ANFA ALTINPARK İŞLETMELERİ LTD. ŞTİ.
 914 2006       MEHMET BAKIR       ÇORUM     BERAT MÜHENDİSLİK İNŞAAT MEDİKAL VE ÜRÜNLERİ TAAHHÜT LTD. ŞTİ.
 915 2006       MURAT KOÇAK       MALATYA     TCDD 5.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 916 2006       HAYRİ GÜLER       ANKARA     OYAK İNŞAAT
 917 2006       HASAN BAYRAMOĞLU       HATAY     TÜRK TELEKOM
 918 2006       ALPARSLAN TUNÇ       ANKARA     BAŞKENT ELEKTRİK
 919 2006       KAAN KİZİLTUG       ABD     HOSPIRA.INC
 920 2006       ABDULLAH SUİÇER       BİNGÖL     KİĞI BARAJI VE HES ŞANTİYESİ
 921 2006       AHMET  POLATDEMİR       ANKARA     ÖZAREL ELEKTRİK İNSAAT LTD ŞTI
 922 2006       FAHRİ YILMAZ       ANTALYA     SERBEST
 923 2006       TUNAHAN TAHİR ÇAKMAK       BURSA     S-MİKRON ELEKTRONİK
 924 2006       MUSTAFA DURSUN       İSTANBUL     ÇAĞRI ELEKTRİK
 925 2006       EBRU ÖZBAY       ELAZIĞ     F.Ü ELEK-ELEKTR. MÜH
 926 2006       KENAN  AKKAYA       İSTANBUL     İSYANBUL ELEKTRONİK ANAHATAR
 927 2006       REŞİT POLAT       GAZİANTEP     SEVİM MÜHENDİSLİK
 928 2006       S.SERHAT TUNCAY       MERSİN     MEDCEM CEMENT PLANT
 929 2007       YASİN ÖZENİR       KONYA     MEDAŞ
 930 2007       AHMET EMİN AKSOY       İSTANBUL     TEKNİK GEMİ
 931 2007       ÖMER  KÜLLAÇ       ANKARA    
 932 2007       AHMET TOPRAK       KONYA     SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
 933 2007       MEHMET  SEVİM       IZMIR     HABAS
 934 2007       BURHAN AKAGÜNDÜZ       MERSİN     KARİZMA ELEKTROMEKANİK LTD.ŞTİ.
 935 2007       BURAK  TAŞCI       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ TBMYO
 936 2007       SÜLEYMAN HİLMİ AKÇA       ANKARA     İLLER BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 937 2007       ERDİNÇ YILMAZ       ELAZIĞ     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 938 2007       CEM ALEV       KOCAELİ     ERGİNELİ İNŞAAT
 939 2007       KUBILAY TOZLU       ELAZIĞ     TÜRKTELEKOM
 940 2007       MEHMET FARUK BOZAN       BURSA     ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 941 2007       ERTAN OZAN  AVŞAR       İSTANBUL     ÇAĞ YAPI MÜHENDİSLİK MİMARLIK TİC.LTD.ŞTİ.
 942 2007       ÖZGÜR ÇELİK       ADANA     ALF ELEKTRİK
 943 2007       ABDULMELİK ÖZSOY       ANKARA     SEP GROUP
 944 2007       M. ERDEM KIRMIZIGÜL       İZMİR     EMEK ELEKTRİK LTD. ŞTİ.
 945 2007       İDRİS  NARÇİN       ŞANLIURFA     ŞANLIURFA HES
 946 2007       İDRİS ÇAKMAK       ADANA     NOYA ELEKTRYK
 947 2007       MURAT ÖZAY       VAN     TÜRK TELEKOM VAN İL MÜDÜRLÜĞÜ
 948 2007       COŞKUN ÖZEL       GAZİANTEP     ALF ELEKTRİK
 949 2007       M. EMİN ER       İSTANBUL     KEBAN MÜHENDİSLİK
 950 2007       VİLDAN SAGMAN       ARTVİN     BORÇKA HİDROELEKTRİK SANTRALİ
 951 2007       MUSTAFA  YILDIRIM       İSTANBUL     İSKİ
 952 2007       ÖMER FARUK GÖKTAŞ       ANKARA     ANKARA METRO İŞLETMESİ (BUGSAŞ)
 953 2007       ABDULSELAM BULUT       ELAZIĞ     HANEDAN MÜHENDİSLİK
 954 2007       YASİN KÖROĞLU       ÇANKIRI     TCDD ÇANKIRI MAKAS FABRİKASI
 955 2007       BİLKAY AKÇİÇEK       ELAZIĞ     ELAZIĞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 956 2007       YUSUF GÜRBÜZ       KONYA     ÜNİVERSİTE
 957 2007       SELİM ARSLAN       DİYARBAKIR     DİYARBAKIR TEDAŞ
 958 2007       GÖRAY AKGÜN       İSTANBUL     MAS OTOMASYON
 959 2007       HAVVA YILDIZ       ARDAHAN     ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ
 960 2007       GÖKHAN TAŞÇI       KAYSERİ     TÜRK TELEKOM
 961 2007       MEHMET FATİH GÜLER       ERZURUM     DOĞU ANADOLU YÜK TEVZİ MÜD.
 962 2007       MUSTAFA ERKAN       ELAZIĞ     SEFEROGULLARI PANO
 963 2007       ARİF YILDIZ       İSTANBUL     VESTAS RÜZG. ENER. SİST.
 964 2007       ÖNER SELEN       AYDIN     ALF ELEKTRİK
 965 2007       SEMRA İLTER       İSTANBUL     İSTANBUL ANADOLU YAKASI İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ
 966 2007       TAMER CANYILMAZ       ANKARA     ENTEGRE PROJECT MANAGEMENT CONSULTANCY
 967 2007       MUSTAFA  ASLAN       MALATYA     TCDD
 968 2007       İBRAHİM AKSAKAL       ANKARA     BEDAŞ
 969 2007       ERMAN  TURAN       FAS     UNİVERS ACİER
 970 2007       HALİDE ÜNAL       OSMANİYE     TÜRK TELEKOM A.Ş
 971 2007       CELAL ALTINOK       NEVŞEHİR     MERAM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 972 2007       SERKAN AKBULUT       ABD     VANDERBİLT UNİVERSİTY
 973 2007       UKBE BAYRAM       İSTANBUL     DUMANKAYA İNŞAAT A.Ş.
 974 2007       NEVİN ERTARĞIN       OSMANİYE     TÜRK TELEKOM A.Ş
 975 2007       N.MURAT  ERDEM       ELAZIĞ     TÜRK TELEKOM A.Ş
 976 2007       VOLKAN AKIN       MALATYA     H.M.P İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON
 977 2007       SABAHATTİN BAYDEMİR       ----     GÜLSAN ŞİRKETLER GRUBU
 978 2007       AYŞEGÜL DOLU TOPRAK       KONYA     MEDAŞ
 979 2007       İBRAHİM AKKUŞ       IĞDIR     AKTİF MÜHENDİSLİK İLETİŞİM HİZMETLERİ
 980 2007       AHMETMÜRŞİT KIRAN       MALATYA     MAKSAN AŞ.
 981 2007       MUTLU  FINDIKDALI       DİYARBAKIR     ELTEM TEK
 982 2007       ENGİN ALAGOZ       LİBYA     ODEBRECT-TAV-CCC
 983 2007       AYDIN ERSÖZ       ELAZIĞ     ERSÖZ MÜHENDİSLİK-İNŞAAT-TAAHHÜT
 984 2007       AHMET RIDVAN TOK       ŞANLIURFA     GÜÇLÜ TRAFO ELK.MÜH.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 985 2007       HAVVA YILDIZ       ARDAHAN     ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ
 986 2007       LEVENT ARICI       KAYSERİ     MET ENERJİ ÜRETİM.A.Ş.
 987 2007       NURAY KAYA       İSTANBUL     ERICSSON
 988 2007       TUNCAY YALÇINKAYA       ANKARA     DEVLET MALZEME OFİSİ GNL. MÜD. III NOLU SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI
 989 2007       MEHMET ÇELEBİ  USTA       OSMANİYE     YOLBULAN BAŞTUĞ METALURJİ A.Ş.
 990 2007       VEYSİ BİTMEZ       DİYARBAKIR     ELTEM-TEK A.Ş.
 991 2007       FERİT DENİZ       İSTANBUL     TURYAPI TURİZM VE YAPI SAN. TİC. A.Ş.
 992 2007       MUSTAFA AKPINAR       KAYSERİ     ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK KAYSERİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
 993 2008       YUSUF ÇETİNER       İSTANBUL     CORVUS TECHNOLOGY
 994 2008       HALİL İBRAHİM TUNCEL       ARTVİN     BORÇKA HES
 995 2008       BİROL YEŞİLYURT       İSTANBUL     BETESAN GROUP
 996 2008       SERKAN TÜRKOĞLU       ANKARA     HABERTÜRK GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. (CİNER GRUBU))
 997 2008       ONUR ÇİRKİN       HATAY     EKİNTAŞ İNŞAAT A.Ş.
 998 2008       KAMURAN BOZAN       MUŞ     EBRAR MÜHENDİSLİK
 999 2008       SUAT YAZICI       ÇANAKKALE     TSK ASTEĞMEN
 1000 2008       FIRAT ALTUN       BATMAN     FERNAS İNŞAAT A.Ş.
 1001 2008       ERHAN  YILMAZ       TEKİRDAĞ     HYOSUNG İSTANBUL TEKSTİL.
 1002 2008       FATİH KAYNAR       İZMİR     PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.
 1003 2008       KUBİLAY  KURT       DENİZLİ     ÖZKOM İLETİŞİM
 1004 2008       KUBİLAY MERAL       İSTANBUL     NEGİ MÜHENDİSLİK
 1005 2008       VOLKAN ALAİDDİNOĞLU       İSTANBUL     ÖZGÜN ŞİRKETLER GRUBU
 1006 2008       TALİP KORKUSUZ       ANKARA     TEİAŞ ORTA ANADOLU YÜK TEVZİ İİŞ.MD.
 1007 2008       MÜMTAZ NEDİM TÜRKKAHRAMAN       ISPARTA     TURKHERO INTERACTİVE
 1008 2008       BARIŞ BARAN ARAÇ       ANKARA     YK MÜHENDİSLİK
 1009 2008       AHMET KÜÇÜKTÜFEKÇİ       İSTANBUL     TCDD
 1010 2008       OĞUZ BOZTAŞ       ŞANLIURFA     ODAŞ ENERJİ
 1011 2008       İSHAK EKER       ----     EKER ELEKTRİK
 1012 2008       MURAT MÜFTÜOĞLU       ANKARA     YENİCE HES
 1013 2008       İNAMULLAH  ÖZMEN       İSTANBUL    
 1014 2008       NEDİM HAZEL       ADANA    
 1015 2008       İSMAİL KIZILHAN       DENİZLİ     BİRTAŞ İNŞAAT
 1016 2008       MUSTAFA BULUT       İSTANBUL     SENEGRUP
 1017 2008       ERDOGAN ÖZPİNECİ       GAZİANTEP     ÖZEL SEKTÖR
 1018 2008       EMRAH BAYRAM       İSTANBUL     SİSEL ELEKTRONİK
 1019 2008       BİLAL AYDIN       İSTANBUL     İSTANBUL ENERJİ A.Ş
 1020 2008       AHMET YILDIRIM       ŞANLIURFA     DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 1021 2008       HÜSEYİN AYKUT       İSTANBUL     ESİSPOWER
 1022 2008       FERİT TUNCİL       İSTANBUL     İ.B.B.
 1023 2008       ERSİN UYSAL       ŞANLIURFA     SANLIURFA HİDRO ELEKTRİK SANTRALİ
 1024 2008       AHMET ÜSTÜNER       ELAZIĞ     TEİAŞ
 1025 2008       METİN AYTAÇ       ELAZIĞ     ......
 1026 2008       TURGUT HOŞOĞLU       OSMANİYE     DOĞAN MÜHENDİSLİK
 1027 2008       HAKAN KARADENİZ       ORDU     AKÇADAĞ TELEKOM
 1028 2008       ÖZKAN  KILIÇ       ANKARA     ERMAK ELK. İNŞ.
 1029 2008       SEMRA CEYLAN       ELAZIĞ     SAY-SAN ELEKTRİK
 1030 2008       ÖZER ATLI       KONYA     KONYA MEDAŞ
 1031 2008       BİLAL BİNGÖL       İZMİR     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 1032 2008       ERGİN ŞENEL       ANKARA     BEKOM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 1033 2008       HAYRİ MUTLUOĞLU       İSTANBUL    
 1034 2008       EMRE NUROĞLU       ERZURUM     ÖZEL SEKTÖR
 1035 2008       TURGUT HOŞOĞLU       BİNGÖL     AKSA ELEKTRİK
 1036 2008       SİNAN  KESKİN       İSTANBUL     VAKIFBANK T.A.O.
 1037 2008       MÜSLÜM AYDURAN       ANKARA     AYDURAN ELEKTRİK TİC LTD ŞTİ
 1038 2008       AKIN CERİTBİNMEZ       NİĞDE     CEMRE GÜRDEM İNŞAAT ORTAKLIĞI
 1039 2008       FURKAN DIGIROGLU       ABD     UNIVERSITIY OF S. TOMHAS
 1040 2008       CEVAT AYDIN       KONYA     MEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1041 2008       GÜRKAN KAVURAN       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ (TEKNOLOJİ FAK. MEKATRONİK MÜH.)
 1042 2008       GÖKHAN ÖZTÜRK       ANKARA     EPDK
 1043 2008       BEYDA  TAŞAR       ELAZIĞ     F.Ü. MÜHENDİSLİK FAK.MEKATRONİK MÜH.
 1044 2008       AKIN ESER       GAZİANTEP     GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 1045 2008       MELİH TEKE       İSTANBUL     ALCATEL-LUCENT TELETAS
 1046 2008       UFUK MUNCUK       ABD     NTHEASTERN UNIVERSITY
 1047 2008       AYŞEGÜL HANEDAR       ANKARA     GESTAŞ İNŞ. TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
 1048 2008       ÇAĞLAR ÜZEL       MALATYA     TEMKON ENDÜSTRİ
 1049 2008       UĞUR AKDENİZLİ       VAN     TEİAŞ 17.GRUP MÜDÜRLÜĞÜ
 1050 2008       FATİH KÖSE       HATAY     VESTAS RÜZGAR ENERJİ SİSTEMLERİ
 1051 2008       NESRİ OĞUR       İSTANBUL     TURKCELL(TAŞERON FİRMA)
 1052 2008       SERKAN TÜRKOĞLU       ANKARA     EMERSON NETWK POWER
 1053 2008       ÜMİT KAYIHAN       BURSA     UEDAŞ
 1054 2008       AYDIN KADİR  İPEK       İSTANBUL     ERKE TASARIM
 1055 2008       ÖMER GEZİCİ       ADANA     ------
 1056 2008       MAHMUT GEZER       ELAZIĞ     ÖZ FIRAT MEDIKAL LTD.ŞTİ
 1057 2008       İBRAHİM BALLI       İSTANBUL     YEDİTEPE İNŞ.
 1058 2008       HAKAN ÇOMOĞLU       RİZE     BORÇKA HES
 1059 2008       ARSLAN İÇÖZ       ORDU     AY-DEM ELEKTRİK
 1060 2008       ALİ ERKOYUNCU       SİİRT     LİMAK KÇS
 1061 2008       HASAN GÜLLÜ       ANKARA     NTM ELECTRONİCS INC.
 1062 2008       FATİH HARUN KIRLANGIÇ       KOCAELİ     YOK
 1063 2008       SELÇUK BAKİ       TRABZON     TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
 1064 2008       CENGİZ ALPAY       ŞANLIURFA     ----
 1065 2008       OKTAY ULAŞ       İSTANBUL     KEBAN MÜHENDİSLİK MİMARLIK TAAH. LTD. ŞTİ.
 1066 2008       EMRAH KAPLAN       ELAZIĞ     -
 1067 2008       MEHMET ÇAVUŞ       ANKARA     İLLER BANKASI GENEL MÜD. BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
 1068 2008       EYÜP AYDIN       İSTANBUL     GESSOLAR
 1069 2008       BAHADIR KAYA       ELAZIĞ    
 1070 2008       ABDULLAH MAKİNİST       ELAZIĞ     ETİ KROM A.Ş
 1071 2009       AHMET ADSIZ       UŞAK     KOLTEK MÜŞ.
 1072 2009       ALİ  PURTAŞ       İSTANBUL     ZİRKON İNŞAAT
 1073 2009       HALİS GÜNAL       TÜRKMENİSTAN     ÇALIK ENERJİ
 1074 2009       NURİ SERDAR KESKİN       ANTALYA     SERBEST
 1075 2009       BAYRAM AKALAN       ANKARA     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 1076 2009       FIRAT SEVEN       BATMAN     YANAR PETROL İNŞ. TAAH. İTH. İHR. VE PAZ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ.
 1077 2009       HAKKI ATEŞ       İSTANBUL     ILGIN İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş , İSTANBUL
 1078 2009       SİNAN KOÇ       IRAK     ENKA CONSTRUCTİON INDUSTRY CO. INC
 1079 2009       ARZU ÜÇER       KASTAMONU     TEİAŞ
 1080 2009       MUSTAFA BERKAN BİÇER       MERSİN     MERSİN ÜNİVERSİTESİ
 1081 2009       HAKAN TUNALI       İZMİR     Pİ OTOMASYON KONTROL VE YAZILIM SAN.TIC.LTD.STI
 1082 2009       BİLGE GÜLER       BURSA     ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 1083 2009       SİNAN TAŞKESEN       MERSİN    
 1084 2009       ALPEREN BİRLER       ANKARA     EKSERJİ ISI KONTROL SİSTEMLERİ
 1085 2009       HAN YÜRÜK       KOCAELİ     SEDAŞ
 1086 2009       HAN YÜRÜK       BATMAN     SERBEST
 1087 2009       FATİH  GEDİK       ANKARA     GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI
 1088 2009       SERKAN ERDOĞAN       ANKARA     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 1089 2009       ÇAĞLAR OFLAZOGLU       HATAY     MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ
 1090 2009       SINAN KOC       GÜRCİSTAN     BECHTEL-ENKA JOİNT VENTURE
 1091 2009       EYÜP CAN SAĞLAM       SAKARYA     ---
 1092 2009       SİNAN YILMAZ       İSTANBUL     SÜPERMİNİMAK ASANSÖRLERİ
 1093 2009       HAN ÇİÇEK       GÜMÜŞHANE     YAMANLAR LTD. ŞTİ.
 1094 2009       FESİH KESKİN       IĞDIR     IĞDIR ÜNİVERSİTESİ
 1095 2009       FATİH GÜL       DİYARBAKIR     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 1096 2009       HABİP EFE       ANTALYA     AYGÜN ÖZEN ELEKTRİK MÜH. PROJE TAAH. LTD. ŞTİ
 1097 2009       BERAT CEM OĞUZ       İSTANBUL     ---
 1098 2009       KÜRŞAT  PINAR       KAYSERİ     IŞIN MÜHENDİSLİK PLAN-PROJE-KONTROLLÜK-TAAHHÜT
 1099 2009       ZEYNEP BALA DURANAY       ANKARA     DATASEC BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ LTD.
 1100 2009       MÜJDAT AÇIKYOL       HATAY     ARMAN ELEKTRİK
 1101 2009       YUSUF BAĞCI       ADANA     BAĞCI MOTOSİKLET
 1102 2009       ARİF KİRAZ       SAMSUN     TEİAŞ KARADENİZ YÜK TEVZİ
 1103 2009       AYHAN  KAYA       GAZİANTEP     --
 1104 2009       KEMAL BİNİCİ       ANKARA     İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 1105 2009       İSMAİL DEMİRDAŞ       ŞANLIURFA     SERBEST
 1106 2009       GÖKHAN ÖZTÜRK       ERZURUM     ATATÜRK ÜNIVERSITESI
 1107 2009       TOLGA BİLGİN       ANKARA     TCDD
 1108 2009       EMRE BAFRA       DU     SERBEST
 1109 2009       DUYGU ŞİNİK       ELAZIĞ     TEİAŞ
 1110 2009       MEHMET CEM  ÇATALBAŞ       ANKARA     HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
 1111 2009       GÖKHAN ÖZTÜRK       ERZURUM     IĞDIR ÜNİVERSİTESİ
 1112 2009       ENES TÜVER       ELAZIĞ     ---
 1113 2009       SERKAN ÇAŞKA       MANİSA     SPD SYSTEM AUTOMATION
 1114 2009       AHMET M. ELBİR       ANKARA     ODTÜ EE
 1115 2009       SALTUK ÇETİNKAYA       MANİSA     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 1116 2009       RECEP ÇAKMAK       GÜMÜŞHANE     GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
 1117 2009       MEHMET KÜRÜM       YALOVA     KOLİN İNŞAAT SANAYİ
 1118 2009       EMRULLAH AYDİN       ANKARA     GAZİ ÜNİVERSİTESİ
 1119 2009       GÖKHAN GÜLYÜZ       ELAZIĞ     ENDOST INDUSTRIAL AUTOMATION SYSTEMS
 1120 2009       ALAATTİN  ÖZ       UŞAK     BİLGİLİ ELEKTRİK A.Ş
 1121 2009       MEHMET AKKUŞ       ----     ADALET BAKANLIĞI
 1122 2009       EMRE BAYHAN       İSTANBUL     KONTROLMATİK BİNA YÖNETİM SİSTEMLERİ
 1123 2009       SONER KANTAŞ       HATAY     OYAKİSDEMİRMİMAG
 1124 2009       AHMET OGUZIRK       KONYA     ELİT MÜHENDİSLİK
 1125 2009       ONUR GUCLU       AZERBAYCAN     PASHA CONSTRUCTİON
 1126 2009       BURAK GÖÇER       ELAZIĞ     -
 1127 2010       ALİ RIZA YILMAZ       SİİRT     SİİRT ÜNİVERSİTESİ
 1128 2010       HÜSEYİN  SOYDAN       ŞANLIURFA     ŞANLIURFA HES
 1129 2010       MELİH GÜNGÖR       SAMSUN     PRİZMA ENDÜSRTİ
 1130 2010       YUNUS BAŞARI       DİYARBAKIR     DTS TRANSFMATÖR
 1131 2010       SERKAN ÖZTÜRK       ANKARA     HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
 1132 2010       MUSAB COŞKUN       BİNGÖL     BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ
 1133 2010       AHMET CAN       ADANA     ..
 1134 2010       MEHMET FERHAT DEMİRHAN       ANKARA     NAS ENERJİ A.Ş.
 1135 2010       KEREM AYTİMUR       AĞRI     ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
 1136 2010       NADİR BALIK       ABD     LOUİSİANA STATE UNİVERSİTY
 1137 2010       CÜNEYT KUŞ       DİYARBAKIR     İLLER BANKASI
 1138 2010       BURAK ÖZKANAT       KÜTAHYA     TEİAŞ 6. İTİGM
 1139 2010       NURGÜL BAYSAL       ELAZIĞ     FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 1140 2010       SONER ÇELİKDEMİR       ELAZIĞ     ÖZLÜCE HES
 1141 2010       AYŞEGÜL TOMAN       ----     AKSA
 1142 2010       ONUR TOMRUK       İSTANBUL     ENPRODE ENGINEERING
 1143 2010       HİKMET NİTE       ŞANLIURFA     DİCEL ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş ŞANLIURFA İL MÜDÜRLÜĞÜ
 1144 2010       SERCAN ŞENSOY       İSTANBUL     THYSSENKRUPP
 1145 2010       SERKAN AYDIN       ERZURUM     VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1146 2010       MEHMET KOCA       LİBYA     ALOZOUM
 1147 2010       NECMETTİN ÇAKMAK       ANKARA     PTT
 1148 2010       TACETTİN KOLER       ŞANLIURFA     HARRAN ÜNİVERSİTESİ
 1149 2010       SÜLEYMAN EMRE DAĞTEKE       ELAZIĞ     BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ
 1150 2010       NİHAN CÜCEMEN       ANKARA     ADALET BAKANLIĞI
 1151 2010       MEHMET BARIŞ  ARIKAN       DENİZLİ     ER-BAKIR A.Ş.
 1152 2010       ŞAHİN SÖNMEZ       NİĞDE     NİĞDE ÜNİVERSİTESİ
 1153 2010       AYKUT ARDIÇOĞLU       ELAZIĞ     AKN ENERJİ İLET. İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 1154 2010       MEHMET GAZİ TANKUT       ANKARA     TÜRK TELEKOM
 1155 2010       ÖMER GENÇ       İZMİR     BAYLAN WATER METERS
 1156 2010       ERDENER ÖZELER       VAN     VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 1157 2010       MUHAMMED ESAT DERE       KONYA     EDİTES MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.
 1158 2010       AHMET MÜDÜK       *DİGER/OTHER    
 1159 2010       ABDULBAKİ TAYLAN       İSTANBUL     ELEKTROMEK
 1160 2010       ASLAN OYMAK       ANKARA     EMCE BİLİŞİM
 1161 2010       ERDAL KESKENDİR       İSTANBUL     ERK PROJE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIKVE TİCARET LTD.ŞTİ
 1162 2010       HALİME SELOĞLU       DİYARBAKIR     DİCLE ÜNİVERSİTESİ SİLVAN MYO
 1163 2010       MEHMET  ORTEKİN       MARDİN     DATSAN TRAFO
 1164 2010       GÖKSEL UBİÇ       KARS     BİLÇELİK ELEKTRİK
 1165 2010       YUSUF İSLAM BİLGİN       ANKARA     -
 1166 2010       İSMAİL YAVUZ       İSTANBUL     VESTAS RÜZGAR ENERJİ SİSTEMLERİ
 1167 2010       ARİF ÇİFTCİ       ANKARA     TÜRK TELEKOM AŞ.
 1168 2010       CENGİZ KOÇOĞLU       İZMİR     TÜRK TELEKOM A.Ş.
 1169 2010       EDA EVLİYAOĞLU       ANKARA     TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1170 2010       MEHMET TÜTER       İSTANBUL     GEOTEK OTOMASYON
 1171 2010       YAVUZ GÜLER       MUŞ     SYENERJİ
 1172 2010       YUSUF ÖZDEMİR       MALATYA     TAN YAPI DENETİM ŞİRKETİ
 1173 2010       İRFAN POLAT       MALATYA     MİMSAN
 1174 2010       ABDULKADİR ÖZÇELİK       ZONGULDAK     TEKNOPLAN MÜHENDİSLİK OTOMASYON
 1175 2010       MEHMET VEYSİ DEMİRCAN       ANKARA     TÜRKTELEKOM
 1176 2010       AYŞE MİNE TOĞLU       OSMANİYE     SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
 1177 2010       MÜKREMİN YANAN       VAN     TEİAŞ
 1178 2010       RECEP AKKAYA       ÇANAKKALE     HTM MİMARLIK MÜH. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
 1179 2010       CENK KAYRO       DİYARBAKIR     YILDIZLAR ENERJİ (KULP4 HES)
 1180 2010       MEHMET TEKİN       SİİRT     TEKNİK ELEKTRİK
 1181 2010       SERCAN SENSOY       DU     -
 1182 2010       ERTUĞRUL AYDIN       ELAZIĞ     TSK
 1183 2010       İRFAN  POLAT       TÜRKMENİSTAN     GAP İNŞAAT
 1184 2010       HAKAN DAĞ       ELAZIĞ     ...
 1185 2010       RAMAZAN TURAN       AFYON     DALİN
 1186 2011       EMRE DEMİREL       ERZİNCAN     AES-IC HİDROELEKTRİK SANTRALİ
 1187 2011       LÜTFULLAH ŞENER       KAYSERİ     KAFTAN TEKNOLOJİ OKVOLİGHT
 1188 2011       YASİR YILDIRIM       ELAZIĞ     KPSS
 1189 2011       VİLDAN AKGÜN       ANKARA     TEİAŞ
 1190 2011       OKTAY TARHAN       DU     İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 1191 2011       SERKAN  GEÇGEL       ŞANLIURFA     CİTYSTAR İNŞ.TAAH.DIŞ TİCARET
 1192 2011       ŞULE KAYA       KOCAELİ     MURAT TİCARET KABLO SANAYİ A.Ş
 1193 2011       MUHSİN KARADAĞ       ELAZIĞ     ...
 1194 2011       AYŞEGÜL YERKAZAN       ELAZIĞ     ...
 1195 2011       ELİF SELİN KARAAĞAÇLI       TRABZON     KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
 1196 2011       MERVE  YILDIRIM       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 1197 2011       EMRE YAZGAN       İZMİR     SCHNEIDER ELECTRIC
 1198 2011       EDİP ALİ ÖCAL       MUĞLA     YEAŞ
 1199 2011       MUSA AYDEMİR       ELAZIĞ     ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLBANK A.Ş
 1200 2011       RAMAZAN TÜREL       BURDUR     SDA
 1201 2011       GÜRKAN ARIN       DİYARBAKIR     ÜSTÜNSAN ELEK. METAL İNŞ. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
 1202 2011       AHMET TURAN AKKUŞ       TOKAT     AKKUŞ ENERJİ LTD. ŞTİ.
 1203 2011       MEHMET  AYHAN       DİYARBAKIR     İNTA ENGINEERING
 1204 2011       ALPER OĞRAŞ       ELAZIĞ     .....
 1205 2011       MUSA AYDEMİR       ELAZIĞ     ....
 1206 2011       YUNUS SAKA       ERZURUM     BAŞBAKANLIK İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ
 1207 2011       MEHMET ÇINAR       ELAZIĞ     MEYSA MEDİKAL
 1208 2011       FERHAT ÖZKAN ÇAPAR       DİYARBAKIR     DEDAŞ DİYARBAKIR İL MÜD.
 1209 2011       EMRAH ESER       SİVAS     SİVAS UZMAN TELEKOMÜNİKASYON
 1210 2011       MEHMET  AYHAN       DİYARBAKIR     İNTA ENGINEERING
 1211 2011       EREN ERSİN CAN       İSTANBUL     MERKEZ YAPI DENETİM
 1212 2011       VEYSEL ÇELİK       MARDİN     DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 1213 2011       EMRE YAZGAN       ANKARA     MARINI SPA.
 1214 2011       BAYRAM TEBER       ANKARA     EENERJİ ECS LTD ŞTİ
 1215 2011       CİHAN ÖZCAN       AYDIN     ÖZCAN ASANSÖR
 1216 2011       HAMDULLAH YAĞMAHAN       ADIYAMAN     DOĞANKAYA HES
 1217 2011       CANER SARIAYDIN       ELAZIĞ     AKARSU ELEKTRİK LTD.ŞTİ
 1218 2011       MEHMET  KARAYIL       İSTANBUL     GENEL MÜHENDİSLİK
 1219 2011       YUSUF ASLAN       ERZURUM     TEİAŞ DOĞU ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 1220 2011       EREN ÇAPRAZ       AMASYA     ÇALIK YEDAŞ
 1221 2011       SERCAN BİRİNCİTOKA       ISPARTA     ISPARTA MENSUCAT TEKSTİL A.Ş.
 1222 2011       MESUT KARAGÖZ       VAN     YDA GROUP
 1223 2011       ERMAN ÖZPOLAT       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 1224 2011       DENİZ YUCEL       ANKARA     KOLİN İNŞAAT A.Ş
 1225 2011       MUSTAFA SERVET SÖYLEMEZ       ADIYAMAN     ATAÜRK BARAJI
 1226 2011       ALİ EKBER KOCA       GAZİANTEP     -
 1227 2011       ALPER METE       İSTANBUL     KURTOĞLU BAKIR KURŞUN SAN. A.Ş.
 1228 2011       ALPER KARACA       MALATYA     KOLİN İNŞAAT A.Ş
 1229 2011       ALİ ÇİMEN       ŞANLIURFA     TEİAŞ
 1230 2011       FATMA RUMEYSA (ÖZÇELİK) KÜLEKÇİOĞLU       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 1231 2011       ABDULLAH YAR       ELAZIĞ     TEİAŞ GÜNEYDOĞU ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 1232 2011       İSMET YABASLIEL       KAYSERİ     ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK
 1233 2011       ÖZLEM DENİZ  GEÇER       KAYSERİ     İLGENLER İNŞAAT MAK.SANAYİ (EMAK ASANSÖR)
 1234 2011       MAKBULE SİNEM TÜRKMEN       BURSA     ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM AŞ.
 1235 2011       YUSUF ALKANDAĞI       DİYARBAKIR     EKSİM HOLDİNG-DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 1236 2011       RAMAZAN İNCE       BALIKESİR     ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1237 2011       MUSTAFA EMRE  KETEN        İZMİR     KOCAER HADDECİLİK
 1238 2011       SERDAR CEBECİ       BURSA     TARKİM
 1239 2011       MESUT  ÖZASLAN       GAZİANTEP     TOROSLAR EDAŞ
 1240 2011       VOLKAN TAN       ANKARA     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1241 2011       BELKIZ ÜNLÜ       ANKARA     ETİMADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1242 2011       ŞAHİKA ÇİĞDEM DOYURAN       İSTANBUL     ENTEGRE KONTROL SİSTEMLERİ
 1243 2011       ERSİN  KARADAĞ       ELAZIĞ     ARAS YAPI DENETİM LTD.STİ.
 1244 2011       BUĞRA YEŞİL       BALIKESİR     TÜRK TELEKOM
 1245 2011       HATUN AKSOY       ELAZIĞ     ERİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
 1246 2012       BEDRETTİN  GÖK       ANKARA     ADALET BAKANLIGI (BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI)
 1247 2012       FATİH MEHMET  ER       DİYARBAKIR     DİCLE EDAŞ
 1248 2012       MUSTAFA  AKKAYA       KARAMAN     KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİVERSİTESİ
 1249 2012       ADEM  TEKCAN       İSTANBUL     İSTANBUL ELEKTRONİK ANAHTAR
 1250 2012       CENGİZ GÜVEN       İZMİR     GÜVEN
 1251 2012       MUSA  SATICI       İSTANBUL     ROMET MÜH. SAN. VE TİC. LTD ŞTİ.
 1252 2012       TOLGA DEMİRTAŞ       MALATYA     ÇALIK HOLDİNG
 1253 2012       MENAF SERDAR KİTAPÇIOĞLU       KARAMAN     SARAY HOLDİNG
 1254 2012       MUSTAFA ÇAĞRI FANUSCU       GÜMÜŞHANE     TUL HES İŞLETMESİ
 1255 2012       AHMET ÇELİK       ELAZIĞ     -
 1256 2012       ABDULLATİF ŞEN       DİYARBAKIR     SEREL YAPI İNŞAAT LTD ŞTİ
 1257 2012       SİBEL IŞIK       İSTANBUL     İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
 1258 2012       M.KEMAL AÇ       ISPARTA     ISPARTA MENCUSAT A.Ş
 1259 2012       HASAN ALİ ATAŞ       KONYA     MEDAŞ
 1260 2012       NECMETTİN  ERDEM       TOKAT     ERSAR TELEKOMÜNİKASYON
 1261 2012       HALİL IŞIK       İSTANBUL     ELS ELEKTRİK PROJE VE TAAHÜT
 1262 2012       SERDAR  TUNCAY       KONYA     MET ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 1263 2012       ABDULLAH TOLGA ÖZGÖNÜL       BALIKESİR     ARMİN ELEKTRİK A.Ş
 1264 2012       MURAT  KOÇLARDAN       MUŞ     VAN GÖLÜ EDAŞ MUŞ İL MÜDÜRLÜĞÜ
 1265 2012       EBUBEKİR YILDIZ       ERZURUM     SOYAK ENERGY
 1266 2012       BİLAL ULUÇAY       MALATYA     BM YAPI DENETİM
 1267 2012       ZÜBEYİR ENES  ZERAY       İSTANBUL     BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 1268 2012       BARIŞ KARAKAYA       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 1269 2012       FIRAT KAZANCI       POLONYA     POZNAN UNİVERSİTY OF TEHCNOLOGY(POLİTECHNİKA POZNANSKA)
 1270 2012       MEHMET İBRAHİM YALÇİN       KIRKLARELİ     LİMAK BATI ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş.
 1271 2012       HACIAHMET KAHRAMAN       BAYBURT     ARAS EDAŞ - BAYBURT İL MÜDÜRLÜĞÜ
 1272 2012       ŞEYMA  DOĞAN       ANKARA     AZP TRANSFMAT
 1273 2012       İLYAS ALADAĞ       OSMANİYE     OSMANİYE KKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
 1274 2012       ALPER NABİ AKPOLAT       İSTANBUL     MARMARA ÜNİVERSİTESİ
 1275 2012       MENGÜALP YAVAŞOĞLU       ANKARA     ZTE CP
 1276 2012       SELİN DEMİRKOL       İSTANBUL     EKAPTAN ASANSÖR LTD STİ
 1277 2012       ABDULLAH TOLGA ÖZGÖNÜL       BOLU     KOLİN-LİMAK TAKLIGI
 1278 2012       BİRGÜL DENİZ       DİYARBAKIR     DİYARBAKIR ARDA ELEKTRİK
 1279 2012       ANIL  AKAR       ANKARA     ELSE ENERJİ LTD. ŞTİ
 1280 2012       MURAT SERHATLIOĞLU       KAYSERİ     MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ
 1281 2012       MEHMET  ÖZER       ERZURUM     TEİAŞ
 1282 2012       BILAL ULUCAY       ANKARA     TUBITAK
 1283 2012       ARİF OYLUM       BURSA     CACABEY PLANETARYUM
 1284 2012       MUSTAFA ERGİN       GAZİANTEP     YOK
 1285 2012       SONER YILDIRIM       GAZİANTEP     NHM YAPI AYDIN ELEKTRİK LTD ŞTİ
 1286 2012       ÖZKAN KOÇ       ANKARA     NDA.S
 1287 2012       HAKAN BULUT       MALATYA     ASLAN ELEKTRONİK
 1288 2012       MERVE TEKİN       MALATYA     AKTİF MÜHENDİSLİK
 1289 2012       SERKAN TURAL       ANKARA     ETİSAN SAN. VE MAK. A.Ş.
 1290 2012       MUHAMMED  SOMUNKIRAN       ELAZIĞ     BİLGİN ENERJİ DARENHES ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş
 1291 2012       EMRE GÜNER       ELAZIĞ     FIRAT EDAŞ
 1292 2012       MELİKŞAHTÜRK SALMAN       ELAZIĞ     -
 1293 2012       TALHA SPOR       İSTANBUL     İSTANBUL PROJE DESTEK MERKEZİ (IPDM)
 1294 2012       ERDEM  ESER       VAN     KÖROĞLU ENERJİ ELK. TAAHHÜT SAN. LTD. ŞTİ.
 1295 2012       SEMİH KAPUKIRAN       ZONGULDAK     ...
 1296 2012       ÖMER TOPAL       ADANA     VEFA İNŞ.ELK.
 1297 2012       MAHMUT MUSLUER       KAYSERİ     MEKOSAN MAKİNA
 1298 2012       HAYRETTİN EKİNCİ       BATMAN     ......
 1299 2012       HABİP ATİLA       MALATYA     HUMARTAŞ YAPI VE ENERJİ
 1300 2012       BURAK BAYRAKTUTAR       SAMSUN     ROTAL ENGİNEERİNG
 1301 2012       MURAT AZIKLI       ELAZIĞ     --
 1302 2012       YÜCEL TUĞRUL       DİYARBAKIR     KRALKIZI HES
 1303 2012       AHMET TAŞÇI       ADIYAMAN     -
 1304 2012       MURAT UĞURLU       KONYA     YILMAZLAR İNŞAAT LTD. ŞTİ.
 1305 2012       MEHMET FERNAS  DEMİRHAN       BATMAN     DEMİRHAN SOLAR ENERJİ
 1306 2012       DEMET DOKSÖZ OFLAZOGLU       HATAY     ASİ KÖRFEZ YAPI DENETİM
 1307 2012       TUNCAY ARSLAN       TOKAT     ...
 1308 2012       CİHAD BAKIR       ANKARA     -
 1309 2012       UĞUR MEHMET ALTINBOĞA       HATAY     -
 1310 2012       HUZEYFE DOĞRUKAN       NİĞDE     --
 1311 2012       AHMET ÇELİK       ----     TEİAŞ
 1312 2012       MEHMET MEMİŞ       VAN     YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ
 1313 2012       TALHA SP       İSTANBUL     THERMO SCİENTİFİC
 1314 2012       MEHMET DAVRAN       GAZİANTEP     ENERJİSA TOSLAR EDAŞ
 1315 2012       MELİH ÇELİK       ELAZIĞ     ETİ KROM
 1316 2012       ZEKERİYA  ŞAHAN       KARABÜK     GENÇLİK HİZMETLERİ VE SP İL MÜDÜRLÜĞÜ
 1317 2012       ZAFER DEMİRKOL       İSTANBUL     TÜRK STARDLARI ENSTİTÜSÜ
 1318 2012       MENGÜALP YAVAŞOĞLU       İSTANBUL     HUAWEİ
 1319 2012       ÖZKAN KOÇ       ELAZIĞ     FEDAŞ
 1320 2012       ALPASLAN BURAK ATICI       ELAZIĞ     CANENSİS ENJ İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ
 1321 2012       FİLİT  ALATAŞ        İZMİR     FLT MÜHENDİSLİK
 1322 2012       SAMET ÇETİNER       ADIYAMAN     SANKO HOLDİNG
 1323 2012       ÖMER FARUK GÖKTAŞ       ANKARA     TÜBİTAK
 1324 2012       TANER CEMAL KARAHAN       SİVAS     CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TEKNOKENT
 1325 2012       SALİHA  GÜNER       ELAZIĞ     KUTAY MÜHENDİSLİK
 1326 2012       MUSTAFA KEMAL AÇ       MERSİN     TOSLAR EDAŞ
 1327 2012       TAHA ETEM       MALATYA     MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ
 1328 2013       SEÇİL AKSOY       MALATYA     AKSA ELEKTRİK DAĞITIM-FIRAT EDAŞ
 1329 2013       ÖMER KOÇ       ANKARA     FM ELEKTRİK A.Ş
 1330 2013       FATİH CENK ÖZDEMİR       MALATYA     ÇALIK DENİM
 1331 2013       ÖZAL SALMAN       İSTANBUL     VA TECH WABAG
 1332 2013       ERKAN YILDIRIM       SİVAS     DHMİ- SİVAS NURİ DEMİRAĞ HAVALİMANI
 1333 2013       İBRAHİM  BAKŞAN       BALIKESİR     ETİ MADEN İŞLETMLERİ B VE ASİT FABRİKALARI
 1334 2013       MEHMET KARAGÖZ       ELAZIĞ     FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 1335 2013       BÜŞRA  ATALI       ELAZIĞ     FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 1336 2013       CAHİT EKMEKÇİ       İSTANBUL     KESİR ELEKTRİK
 1337 2013       RIDVAN ÇATIR       ŞANLIURFA     DEDAŞ
 1338 2013       SÜVEYDE SÜT       ELAZIĞ     FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM AŞ.
 1339 2013       HASAN KILIÇKAYA       MALATYA     -
 1340 2013       PELİN AKMAN       KONYA     MERAM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 1341 2013       YASİR  EKİNCİ       BATMAN     DEDAŞ
 1342 2013       ÖMER ÇELEBİ       BİTLİS     VANGÖLÜ EDAŞ
 1343 2013       NESLİHAN KOÇDEMİR       ELAZIĞ     HÜREL OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
 1344 2013       BÜŞRA  ATALI       ELAZIĞ     AKSAFIRAT DAĞITIM A.Ş
 1345 2013       FATİH ÖZCAN       İSTANBUL     PANASONIC LIGE SOLUTIONS TURKEY
 1346 2013       BİLAL SEVİM       İSTANBUL     İSTAÇ A.Ş
 1347 2013       ERKAN YILDIRIM       KONYA     MEDAŞ
 1348 2013       ERDİ ÜNVERDİ       İSTANBUL     AŞÇIOĞLU İNŞAAT A.Ş.
 1349 2013       MUHAMMED TUNCER       İSTANBUL     BAĞCILAR BELEDİYESİ
 1350 2013       İNANÇ AYDIN       ELAZIĞ     TEİAŞ GÜNEYDOĞU ANADOLU YÜK TEVZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 1351 2013       NAZLI YAZICI       GİRESUN     EÜAŞ
 1352 2013       FURKAN HANİLÇİ       ADIYAMAN     SANKO HOLDİNG
 1353 2013       KÜBRA  ÇORBACI       ELAZIĞ     ELAZIĞ BELEDİYESİ
 1354 2013       BURAY ERAY  TANKUT       GAZİANTEP     TOSLAR EDAŞENERJİSA
 1355 2013       SEMİH RÜZGAR       K.MARAŞ     TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş
 1356 2013       ERDİ ÜNVERDİ       İSTANBUL     TA PETROL ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ ELEKT.ELEKTR. SAN.TİC.A.Ş.
 1357 2013       GÜLAY ESMEZ       DİYARBAKIR     DEDAŞ
 1358 2013       METİN ÖZGÜL       ANKARA     ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
 1359 2013       BAHVER YAMAN       İSTANBUL     ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
 1360 2013       İBRAHİM ÇALIŞIR       ANTALYA     MELYAP ELEKTRİK YAPI SANAYİ A.Ş.
 1361 2013       AYŞEGÜL  GÜLBASAN       ANKARA     TCDD
 1362 2013       ÖZGE ÇINAR       İSTANBUL     BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 1363 2013       İBRAHİM BAKŞAN       BALIKESİR     ETİ MADEN İŞLETMLERİ B VE ASİT FABRİKALARI
 1364 2013       MEHMET BAKIR       İSTANBUL     KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1365 2013       ESERCAN YALÇIN       İSTANBUL     HALICI ELEKTRONİK
 1366 2013       FATİH KAĞAN EMRE       İSTANBUL     --
 1367 2013       DOĞUKAN KUT       MUĞLA     YILMAZ ELEKTRİK İNŞ.SAN.TİC LTD.ŞTİ.
 1368 2013       MUSTAFA YASİN KAZOVA       İSTANBUL     ELİT MÜHENDİSLİK
 1369 2013       MEHMET GÜVEN ÇELİK       GÜMÜŞHANE     ELTEM-TEK
 1370 2013       ABDULLAH FURKAN BİLBAY       İZMİR     YILMAZ ELEKTRİK
 1371 2013       BÜŞRA  ATALI       ELAZIĞ     AKSAFIRAT DAĞITIM A.Ş
 1372 2013       YUSUF DENİZ       ELAZIĞ     TEİAŞ
 1373 2013       HARUN REŞİT İNAN       DİYARBAKIR     DİCLE EPSAŞ SİSTEM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
 1374 2013       YUSUF BURAK KIZILBAY       BALIKESİR     TSK
 1375 2013       ÜMİT  ÖZBAY       K.MARAŞ     AKINCILAR ENERJİ İLETİM BAKIM-ONARIM ... SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 1376 2013       ÖMER  KOÇ       ANKARA     FM ELEKTRİK
 1377 2013       NESLİHAN KOÇDEMİR       ELAZIĞ     HÜREL OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
 1378 2013       ÖMER KOCA       MALATYA     GÜVEN ENERJİ A.Ş
 1379 2013       UĞUR DOĞAN       İSTANBUL     HALICI ELEKTRONİK
 1380 2013       BÜŞRA  ATALI       ELAZIĞ     FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş
 1381 2013       ZEYNEP YELOĞLU       İSTANBUL     PTT AVRUPA YAKASI
 1382 2013       BİLGİN ÖZCAN       ANKARA     T. HALK BANKASI A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1383 2013       HACER BİNGÖL       MUŞ     VANGÖLÜ EDAŞ
 1384 2013       EMRE YILDIZ       AMASYA     YEDAŞ AMASYA
 1385 2013       İBRAHİM  BAKŞAN       ŞIRNAK     T.S.K.
 1386 2013       METİN SÜLÜ       GAZİANTEP     GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1387 2013       DOĞUKAN KUT       İZMİR     YILMAZ ELEKTRİK
 1388 2014       ERAY MERT  TEKİN       NEVŞEHİR     MAG YAPI DENETİM
 1389 2014       CÜNEYT  YEL       İSTANBUL     PANO YAPI SİSTEMLERİ
 1390 2014       NİDA MURAT       ANTALYA     CW ENERJİ
 1391 2014       YUSUF ERKUŞ       ANKARA     EVCİL MÜHENDİSLİK
 1392 2014       OĞUZ KARA       ANKARA     BES ELEKTRİK
 1393 2014       KÜBRA ASLAN       ELAZIĞ     TASARIM MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
 1394 2014       MUHAMMED TURAN       ANKARA     RD OTOMASYON MÜHENDİSLİK
 1395 2014       SERHAT  GÜL       ELAZIĞ     FIRAT EDAŞ İL MÜDÜRLÜĞÜ
 1396 2014       ABDURRAHMAN ÖZAYDIN       İSTANBUL     HUAWEİ TECHNOLOGİES CO. LTD
 1397 2014       SAİT ASLAN       VAN     VANGÖLÜ EDAŞ
 1398 2014       FİKRİ ÇELİK       KOCAELİ     CEN KABLO
 1399 2014       METİN KESER       ELAZIĞ     ÜNİVERSİTE
 1400 2014       KÜBRA ASLAN       ELAZIĞ     TASARIM MİMARLIKMÜHENDİSLİK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
 1401 2014       FUNDA TOPÇUOĞLU        ELAZIĞ     POLATLAR ELEKTRİK
 1402 2014       MERYEM EREL       BİNGÖL     ER-KAY İNŞAAT
 1403 2014       YUSUF KOÇAR       DİYARBAKIR     EÜAŞ KRALKIZI HES
 1404 2014       MUSTAFA GÖKHAN  TOĞAÇ       GAZİANTEP     GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 1405 2014       İMGE ÖZCE       İSTANBUL     ROHDESCHWARZ
 1406 2014       AHMET BUĞRA GÜLER       SİVAS     VOTANTİM ÇİMENTO FABRİKASI
 1407 2014       HALİL İBRAHİM  YILMAZ       ERZİNCAN     ARAS EDAŞ
 1408 2014       METİN KESER       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 1409 2014       MUSTAFA  DEMİR       ELAZIĞ     ALTIN DETAY İNSAAT
 1410 2014       DİLAN  DEMİR       BİTLİS     VANGÖLÜ EDAŞ
 1411 2014       KÜBRA ASLAN       ELAZIĞ     TASARIM MİMARLIKMÜHENDİSLİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 1412 2014       CEBRAİL  YÜKSEL       ANKARA     AYDURAN ELEKTRİK
 1413 2014       BURAK KAYA       AYDIN     ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 1414 2014       EBRU ÖNAL       İSTANBUL     EGERATE ELEKTRONİK
 1415 2014       TUNCAY ŞAHİN       ELAZIĞ     TEİAŞ 13. İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRLÜĞÜ
 1416 2014       ALİ TOLAN       KÜTAHYA     ÇELİKLER HOLDİNG TUNÇBİLEK TERMİK SANTRALİ
 1417 2014       ŞÜKRÜ  KARAASLAN       ELAZIĞ     F.Ü. OSB MESLEK YÜKSEKOKULU
 1418 2014       SERCAN TÜRKER       MALATYA     UDEM ULUSLARARASI BELGELENDİRME
 1419 2014       SEDAT YILMAZ       BİNGÖL     KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 1420 2014       MUSTAFA DEMİR       ELAZIĞ     SEZA ÇİMENTO FABRİKASI
 1421 2014       CAHİT EKMEKÇİ       İSTANBUL     KESİR ELEKTTİK
 1422 2014       DİLAN DEMİR       BİTLİS     TATVAN ELEKTRİK PROJELERİ BÜROSU
 1423 2014       NESRİN GÖK       BATMAN     ASANSÖR
 1424 2014       ÖZGE  YILDIRIM       ELAZIĞ     FIRAT EDAŞ-AKSA ENERJİ
 1425 2014       NİMET ÇITANAK       ELAZIĞ     ADALET BAKANLIĞI
 1426 2014       MUSTAFA EMİR SADE       SAMSUN     SADE MÜHENDİSLİK
 1427 2014       İMGE ÖZCE       İSTANBUL     SHOWTV
 1428 2014       MEHMET SİNAN ORUÇ       ANKARA     AYEN ENERJİ A.Ş
 1429 2014       MEHMET EMEN       MARDİN     MARDİN TOKİ
 1430 2014       TURGAY DİL       ANTALYA     ARMİN ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ TİCERET A.Ş
 1431 2014       DOĞUKAN  ASLAN       ANKARA     AYDURAN ELEKTRİK
 1432 2014       ZEYNEP NUR  AKTAŞ       ELAZIĞ     FIRAT EDAŞ-AKSA ENERJİ
 1433 2014       ŞAKİR KARAKOYUN       KIRKLARELİ     ÇAĞLA GROUP ELEKTRİK
 1434 2015       NURGÜL YILMAZ       İSTANBUL     TURKCELL SUPERONLİNE
 1435 2015       ABDULLAH ACAR       İSTANBUL     ME INFMATION TECNOLOGY CONSULTANCY
 1436 2015       ANIL ÇELİK       VAN     ÇEHA YAPI DENETİM
 1437 2015       ZEYNEP MERVE TAN       ELAZIĞ     -
 1438 2015       UMUT BOZDAĞ       İSTANBUL     NETSERVİS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ
 1439 2015       ANIL ÇELİK       VAN     ART ARİA MİMARLIK-MÜHENDİSLİK
 1440 2015       MUSTAFA CETİN       ELAZIĞ     FIRAT EDAS ELAZİG
 1441 2015       MUSTAFA CETİN       ELAZIĞ     FIRAT EDAS
 1442 2015       ANIL ÇELİK       VAN     ÇE-HA YAPI DENETİM
 1443 2015       MEHMET EMİN AKGÜÇ       ŞIRNAK     ---
 1444 2015       BUKET TUNCER       İSTANBUL     YAVUZ PANO AYDINLATMA ELEKTRİK İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş.
 1445 2015       ZEYNEP MERVE TAN       BURSA     ÇELİKLER
 1446 2015       MİRAÇ DAYI       BURSA     ÇELİKLER HOLDİNG
 1447 2015       ARİF ASLAN       K.MARAŞ     KİPAŞ MENSUCAT İŞLETMELERİ A.Ş
 1448 2015       EMRAH EKMEKCİ       İSTANBUL     ASUS ASANS
 1449 2015       MEDİNE YILDIRIM       DİYARBAKIR     DİCLE ÜNİVERSİTESİ TEKNOKENT
 1450 2015       RAFED İSMAİL       SURİYE     SCHNEİDER
 1451 2015       AHMET HAKAN ALTUNDAL       IRAK     ENKA POWER A.S
 1452 2015       BUKET ÖRÜN       İSTANBUL     YAVUZ PANO AYDINLATMA A.Ş.
 1453 2015       PINAR KARAGÖZ       ŞANLIURFA     AR-CEM MÜHENDİSLİK ELK.İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
 1454 2015       ABDULLAH ACAR       İSTANBUL     ...
 1455 2015       GÜLAY TĞUT       KÜTAHYA     EÜAŞ
 1456 2015       TUBA YOLDAŞ       İSTANBUL     BDO MÜHENDİSLİK
 1457 2015       KAAN BOY       İSTANBUL     TURKCELL
 1458 2015       NİSA  KAYA       ELAZIĞ     URAL MÜHENDİSLİK
 1459 2015       ŞAHİDE ÖZDEMİR       ELAZIĞ     FIRAT ÜNİVERSİTESİ
 1460 2015       SEMİH KARTAL       İSTANBUL     TEKNİK DENETİM
 1461 2015       BURAK AYDOĞAN       ADANA     ALP TRANSFMATÖR
 1462 2015       HALUK DEMİR       ŞANLIURFA     DEDAŞ
 1463 2015       ÖMER GÜNAY       İSTANBUL     ALFA METAL ALÜMİNYUM
 1464 2015       TEKİN MAHMUTOĞLU       BİNGÖL     TEKİN ENERJİ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
 1465 2015       CİHAN  GÖYMEN       VAN     TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş.
 1466 2015       MUSTAFA ATİF DEMİR        ELAZIĞ     SERBEST
 1467 2015       JÖWHERMAMMET TAÇMAMMEDOW       TÜRKMENİSTAN     .....
 1468 2015       AHMET HAKAN ALTUNDAL       IRAK     ENKA POWER A.S
 1469 2015       CİHAN GÖYMEN       VAN     TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş
 1470 2015       İSMAİL ÇOBAN       ŞANLIURFA     SERBEST
 1471 2015       MERVE ARPA       BATMAN     BİLİM TEKNİK KOLEJİ
 1472 2015       ÖZGÜR  ERKEN       MARDİN     DEAŞ ELEKTRİK A.Ş.
 1473 2016       MESUT KOÇAK       DİYARBAKIR     BAŞARAN İLERİ TEKNOLOJİ
 1474 2016       MEHMET SALİH BARMAN       ELAZIĞ     MEB
 1475 2016       YUSUF TURAN       MALATYA     -----
 1476 2016       RIDVAN GÖK       ANKARA     GES GENEL ELEKTRİK
 1477 2016       YUSUF TURAN       MALATYA     -----
 1478 2016       AYBİKE  SEVER       İSTANBUL     İŞBA ELEKTRİK MAKİNA SANAYİ MÜHENDİSLİK
 1479 2016       SEVİL AYDIN       ELAZIĞ     GERSAN ELEKTRİK
 1480 2016       MUSTAFA DOĞRUBAŞ        BİNGÖL     MEB
 1481 2016       MUHAMMED YUSUF PİLATİN       BATMAN     LİDER SAVİO
 1482 2016       MUSAB ALP       İSTANBUL     DALKIRAN YAPI TAAHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş
 1483 2016       BİLAL KARAGÖL       İSTANBUL     TENSE ELEKTRONİK
 1484 2016       TOLGA  ÖZER       İZMİR     SETAS BİLİŞİM
 1485 2016       GİZEM AYDIN       ELAZIĞ     LALE MÜHENDİSLİK
 1486 2016       FATMA MURAT       ELAZIĞ     -
 1487 2016       OKAN HARMAN       AYDIN     ÇELİKLER JES
 1488 2016       GÖKHAN ÖZDEMİR       GAZİANTEP     BİLGE OTOMASYON SAN. TİC. LTD. STİ.
 1489 2016       ZAFER ARTİM       ANKARA     MAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 1490 2016       FATİH DURSUN       MANİSA     DBE GROUP
 1491 2016       AYBİKE  ÜSTÜNDAĞ       ----     MUNZUR ÜNİVERSİTESİ
 1492 2016       MERVE  TARHAN       ADANA     -
 1493 2016       ONUR ERDEM       MANİSA     ATAK ELEKTRİK MÜHENDİSLİK
 1494 2016       MELİKE AYYILDIZ       DİYARBAKIR     DEDAŞ
 1495 2016       MERVE BOYDAK       TUNCELİ     MUNZUR ÜNİVERSİTESİ
 1496 2017       MAZLUM  ERDOĞAN       İSTANBUL     DOĞA OKULLARI
 1497 2017       ÖMER FARUK  ALP       TEKİRDAĞ     TURUNCU KALİBRASYON VE MUAYENE LABATUVARI
 1498 2017       SEDAT ÇAKI       İSTANBUL     HUMARTAŞ YAPI ENERJİ
 1499 2017       AHMET OBUT       SİİRT     LİMAK İNŞAAT
 1500 2017       İBRAHİM  TUTAL       ELAZIĞ     TEİAŞ - KUMA SİSTEMLERİ GRUP BAŞMÜHENDİSLİĞİ
 1501 2017       ALİ HİSAR       UŞAK     OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
 1502 2017       EREN KURT       MERSİN     MERSİN ULUSLARARASI LİMANI (M.I.P)
 1503 2017       MİTHAT ÖZGÜR SEKİZKARDEŞ       ELAZIĞ     TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - FIRAT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 1504 2017       HIDIR FURKAN  SİNGİN       ELAZIĞ     ALACAKAYA MERMER VE MADEN İŞLETMESİ
 1505 2017       ALİ HİSAR       MANİSA     YILDIRIM MÜHENDİSLİK
 1506 2017       İZZET OKAN BALCI       AMASYA     KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
 1507 2017       SERHAT DOĞAN       BATMAN     TPIC - TURKİSH PETROLEUM INTERNATİONAL COMPANY
 1508 2017       RECEP KAMÇI       ARTVİN     EMZA ENERJİ
 1509 2017       EREN KURT       MERSİN     MERSİN ULUSLARARASI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ AŞ.
 1510 2017       OSMAN KÖSE       ELAZIĞ     DHMİ
 1511 2017       NURİ ENES EMİROĞLU       İZMİR     EGE KLAS ELEKTRİK A.Ş.
 1512 2017       SİNAN  GENÇ       MALATYA     BOZANKAYA OTOMOTİV A.Ş
 1513 2017       MERT SALCAN       POLONYA     WİRTMANN GROUP SP. Z.O.O
 1514 2017       ZEYNEP ALP       İSTANBUL     YAVUZ PANO AYDINLATMA A.Ş.
 1515 2017       NARİN  BEDİR       DİYARBAKIR     DİCLE ELEKTRİK A.Ş.
 1516 2018       ENES ÇİÇEK       MARDİN     DİCLE ELEKTRİK A.Ş.
 1517 2018       FURKAN KARACAOĞLU       MALATYA     BAŞARAN İLERİ TEKNOLOJİ - YETKİLİ ASELSANNET BAYİİ
 1518 2018       FURKAN GÜLER       İSTANBUL     LABTEKS LTD. ŞTİ.
 1519 2018       BERAT KARABAL       İZMİR     AKTİF ELEKTRİK LTD. ŞTİ.
 1520 2018       SUAT ERKUŞ       ELAZIĞ    
 1521 2018       İSMAİL ASLAN       ISPARTA     YEDEK SUBAY
 1522 2018       YÜCEL SİNAN  ÖZKARTAL       ŞIRNAK     TSK
 1523 2018       HAKAN BÖRÜ       İSTANBUL     TSP
 1524 2018       AHMET MERT ÇEVİRGEN       TOKAT     DEMİRYÜREK AŞ
 1525 2018       İSMET KONAK       ANTALYA     -
 1526 2019       BİRKAN BEZGİNGÖL       GAZİANTEP     -
 1527 2019       EBUBEKİR DEMİR       BİNGÖL     GENÇ BELEDİYESİ
 1528 2019       ALİ TAŞKEN       ŞANLIURFA     DİCLE EDAŞ
 1529 2019       MEHMET RESUL  AĞCABAY       GAZİANTEP     AĞCABEY MÜHENDİSLİK ASANSÖR LTD.ŞTİ

 

Not: Adı Soyadı üzerine tıklayarak Mezunun detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz...